Gdansk Taxi - Transport z lotniska - Airport Gdansk - Gdansk Shuttle
Jak najlepiej podróżować po Gdańsku – taxi, rower czy kolejka?
4 września, 2016
Escape room - Escape room Toruń - Dom Kłódek Toruń
Escape room – pokój pełen tajemnic
8 września, 2016

Dywany nowoczesne – ciekawe wzornictwo i atrakcyjne ceny

Dywany nowoczesne wełniane dziecięce wyposażenie domu

Niepowtarzalna faktura i wyjątkowa trwałość – nowoczesne dywany do Twojego domu

Aktualnie posiadamy znaczny wybór innowacyjnych dywanów, które są otrzymywane za pośrednictwem takich technik, jak: Fryz, Heat-Set, Sznurkowe i BCF. Dywany nowoczesne pierwszego typu są uszyte z uszlachetnionej przędzy polipropylenowej, ponadto stabilizowanej termicznie. Taka przędza składa się z dwóch scalonych ze sobą nici. Na ostatnim etapie produkcji fryzuje się je, natomiast runo zmniejsza ręcznie. W kolekcji znajdą Państwo, m. in. dywany: Rumba, Lotus, AVATAR, Natural, Antic, Kolibri, ECO czy Samba. Rozmiar supernowoczesnego dywanu rodzaju Fryz może wynosić od 67×67 cm do 280×370 cm. Drugi rodzaj dywanów niekonwencjonalnych wyprodukowany jest z wykorzystaniem systemu heat-set, w rezultacie przypominają dywany wełniane. Wyrabiane są w Turcji, dlatego odznaczają się wspaniałą jakością oraz bogatym wzornictwem. Można wybierać spośród tych, o ornamentach standardowych, jak i tych z powycinanymi deseniami. W tym momencie mamy w ofercie kolekcje: Pagoda, Magnolia, LOFT, STANDARD, POPULER i MANGO. Wyszukaną fakturą i szczególną wytrzymałością cechują się nowoczesne dywany sznurkowe. Tkane są poziomo, dzięki czemu są odporne na intensywne użytkowanie. Oprócz tego są wygodne, nieskomplikowane w sprzątaniu i co znaczące – nadają się dla osób posiadających zwierzęta. Dywany BCF są robione za pomocą maszyn. Inaczej ujmuje się je jako „dywany przycinane”. Charakteryzują się się pięknymi wybarwieniami oraz dużą wytrzymałością na wycieranie. Nadrzędnym półproduktem, z jakiego uzyskuje się takie dywany, jest polipropylen.

Dywany dziecięce – idealne do zabawy i nauki

W naszej ofercie nie może zbraknąć dywanów dla najmłodszych, które mają spełniać dwie funkcje – być pięknym wystrojem sypialni i wychowywać. Toteż dywany dziecięce dostępne są w rozmaitych opcjach kolorystycznych, mają „namalowane” sytuacje z baśni, natomiast w typach kształcących – gry planszowe, drogi, domek, a także puzzle. Wszystkie są tworzone zgodnie z wymaganiami wytwarzania dywanów dla dzieci. Toteż posiadają wszelkie konieczne atesty bezpieczeństwa. Obecnie posiadamy kolekcje: JUPPI, Funky oraz SONIC KIDS COLLECTION. Kolekcję JUPPI wyróżnia zastosowanie głębokich, żywych, bogatych tonacji. Pojedyncze dywany mogą przedstawiać zamek, drogę w mieście, odciski palców, aleję uformowaną z kredek albo kształty abstrakcyjne. Dziecięce dywany FUNKY to na przykład dywany posiadające grafikę artystyczną oraz bajkowe postacie. W przypadku kolekcji SONIC, można wybrać dywan w kwiatki, z Formułą, w motylki bądź z jezdnią. Dywany dla dzieci są świetną opcją w stosunku do klasycznych, odbywających się w domu zabaw. W rezultacie Państwa pociecha z pewnością nie będzie się nudzić!

Dywany wełniane – odporne na uszkodzenia, niezwykle miękkie, ciepłe i nowoczesne

Proponujemy Państwu najznakomitszej jakości dywany wytworzone z wełny, które sprawdzą się nie tylko w mieszkaniach u osób z rozlicznego rodzaju alergiami. Fantastycznie korespondują z wieloma wnętrzami, gdyż mają modernistyczne wzornictwo oraz płynne, naturalne, jasne kolory. Wybierać można wśród takich kolekcji, jak: Angella MAGIC, Angella NATURAL, Angella ALABASTER, Angella FOLK, Angella ISFAHAN, Angella AGNUS. Dywany wełniane Angella MAGIC wyprodukowane są ze 100% owczej wełny, dzięki temu będzie pasować właściwie do któregokolwiek pomieszczenia. Owcza wełna jest miękka, miła w dotyku i zapewnia ciepło. Nie musicie Państwo zatem obawiać się w chłodne, albo zimne dni, mało przyjemnego uczucia dywanu pod stopami w jesienny ranek. Podszycie ma grubość 7 mm i jest niepodatne na wycieranie i proste w utrzymaniu czystości. Dywany tego typu tworzone są przez rodzimego (konkretnie białostockiego) wytwórcy – Angella S. A. Co niezwykle ważne – są odporne na oddziaływanie promieni słonecznych. Dywany wełniane Angella NATURAL są wytwarzane z niebarwionej wełny owczej, a kolorystyka bazuje na akcentach ciepłych, naturalnych – brązu i szarości. Angella ALABASTER to dywany wełniane, które są wytwarzane ze 100% wełny Nowozelandzkiej oraz wyróżniają się wyjątkowo atrakcyjnymi kolorami. Uatrakcyjnią dowolne nowoczesne pomieszczenie. Angella FOLK to dywany wyplatane maszynowo przy użyciu procedury Axminster. Zostały wyróżnione oraz nagrodzone na wielu renomowanych wystawach oraz targach zagranicznych. W ich składzie jest 80% wełny oraz 20 % poliamidu. Każdy model z tej kolekcji odróżnia się klasycznym, ludowym układem. Dywany wełniane Angella ISFAHAN uformowane zostały w 100% z naturalnej wełny przy wykorzystaniu procedury tkania Wilton. Wielkość podszycia mierzy 8 mm, natomiast waga jednego metra kwadratowego – 2500 g. Ta kolekcja odznacza się: preparacją antymolową, imponującym wytłumianiem dźwięków w mieszkaniach oraz jest wyjątkowo niewrażliwy na zapalenie. Posiada atest Państwowego Zakładu Higieny. Natomiast dywany Angella AGNUS posiadają rysunek znany od lat. Stworzone zostały w 100% z wełny naturalnej niebarwionej.

Zapraszamy do sklepu: Dywany

Strona używa cookies
Ok