Darmowa telewizja - Telewizja online - Telewizja internetowa - TVP1 i Polsat Sport za darmo
Darmowa telewizja w internecie – przygotuj się na nowy wymiar rozrywki
Październik 15, 2016
Izolacja pianką - Pianka poliuretanowa - Ocieplanie domów - Ocieplanie kurników - Ocieplanie hal magazynowych
Pianka poliuretanowa – nowa forma izolacji ciepła
Październik 19, 2016

Naprawa, serwis i przestrajanie telewizorów

Serwisowanie telewizorów w Łodzi naprawa ustawianie programów

Naprawa i serwis telewizorów w Łodzi

W czym jesteśmy lepsi od konkurencji?

Świadczymy profesjonalne usługi w charakterze naprawy telewizorów LED, LCD oraz PDP w obrębie Łodzi i w miasteczkach okolicznych. Serwisujemy telewizory przedsiębiorstw Panasonic, Sharp, Samsung, Phillips, LG, Grundig, Manta, Hyundai, Toshiba, Sony i mnóstwo innych. Na obszarze Łodzi dojeżdżamy gratisowo. Należy szczegółowo zaznajomić się z listą naszych usług, albowiem tylko niektóre usługi mogą być wykonane w „środowisku domowym”. Poważniejszych napraw dokonujemy w siedzibie firmy. Usługobiorcy spoza Łodzi, np. z Poznania, ze Stolicy czy Krakowa, mogą liczyć na umiarkowane ceny w zakresie naszego dojazdu. Gwarantujemy jedynie oryginalne części wymienne do telewizorów, gdyż wszelakie „imitacje” potrafią po prostu nie być właściwe bądź działać, jednak wyłącznie przez niezmiernie krótki okres. Zdarza się, że to rzeczywiście one wywołują usterkę sprzętu. Jeśli naprawa telewizorów, np. LCD lub plazmy, nie jest realna do przeprowadzenia u Klienta, to zapewniamy, iż zostanie ona wykonana w przeciągu 24 h. W przypadku gdy telewizor będzie domagał się sporej konserwacji, termin ów zostanie odpowiednio przedłużony. Nabywca będzie o wszystkim szczegółowo przez nas powiadomiony podczas badania dysfunkcji.
U nas pokrywa się koszty tylko za rzetelne i terminowe przeprowadzenie usługi naprawy telewizora LCD, telewizora LED czy telewizora PDP. Nie daj zarobić „mistyfikatorom”, osobom, które planują zarobić za samo „zobaczenie” uszkodzonego telewizora. Każdy Klient dostaje od nas rachunek po zakończeniu zlecenia. Zapewniamy umiarkowane opłaty: za reperację telewizorów LED – od 200 zł do 500 zł, telewizorów LCD – od 200 zł do 400 zł, telewizorów PDP – od 300 zł do 600 zł. Dzięki nam Zainteresowani oszczędzają sporo czasu, który głównie musieliby przeznaczyć na wyszukiwanie niezawodnej firmy po konsultacji z „pseudofachowcem” oraz pieniądze.

Co można znaleźć w naszej ofercie?

Proponujemy wypełnienie dwóch stylów napraw telewizorów: w domu u Usługobiorcy oraz we własnej specjalistycznej pracowni. Naprawa telewizorów w Łodzi zawiera: serwis telewizorów z kineskopem, drobną naprawę telewizorów plazmowych, LCD i LED podłączenie innego telewizora wraz z opcjonalnymi akcesoriami), konfigurację, zaprogramowanie dekoderów oraz nastrojenie wszystkich programów telewizji kablowej. Tymczasem do napraw wykonywanych w pracowni kwalifikuje się poważniejszą reperację telewizorów LCD, plazmowych i LED. Tutaj mamy wszelkie nieodzowne narzędzia pomiarowe, diagnostyczne i dokumentację, dzięki którym serwis tak ultranowoczesnego urządzenia rtv jest realna w krótkim terminie. Gruntowniejsze naprawy trzeba najpierw z nami skonsultować, gdyż potrafią trwać one dłużej – zwłaszcza, jeśli będą niezbędne części zamienne z hurtowni lub ze sklepów elektronicznych. Klient chcący dowieźć samodzielnie telewizor do naszej pracowni, powinien bezwzględnie przyłączyć do niego pilot oraz stopkę (nie są niezbędne kable zasilające oraz opakowanie). Nasza oferta obejmuje również przestrajanie sprzętu. Tv analogowa została nieodwracalnie wyłączona z codziennego zastosowania. Pomimo opcji odbioru obrazu w postaci cyfrowej, wiele osób jeszcze nie przestroiło swoich dawniejszych telewizorów. Dzięki nam zsynchronizowanie telewizora odbędzie się natychmiastowo, fachowo i w życzliwej atmosferze. Nie jest dla nas problemem nastrojenie telewizorów, które zostały przywiezione z zagranicy i pracują w trybie PAL (w standardzie fonii NICAM bądź DK). Starsze modele telewizorów jesteśmy w stanie przekształcić, m.in. zamieniając głowicę na tuner posiadający pełne pasmo kablowe hyperband.

Dopasowujemy termin wykonania usługi do potrzeb Klienta

Na wszystkie wykonane usługi, tj. modernizacja telewizora LCD oraz serwis telewizora plazmowego, dajemy pisemną gwarancję. Jej długośćod pół roku do roku. Gdyby zdarzyła się znowu ta sama wada, to spłacimy wydatki przeznaczone na jej usunięcie. Z naszymi fachowcami każdy Odbiorca ma szansę negocjacji stawki indywidualnej. Jesteśmy do dyspozycji przez 24 h/dobę, 7 dni w tygodniu w godzinach od 8.00 do 22.00. Jeżeli planujecie Państwo zamówić konsultację domową, prosimy kontaktować się z nami bezpośrednio – najlepiej telefonicznie. Docieramy na następujące osiedla: Bałuty, Polesie, Górna, Widzew, Śródmieście. W tym na: osiedle Koziny, osiedle Bronisin, osiedle Bronisin Stary, osiedle Lumumbowo, osiedle Julianów, osiedle Chocianowice, osiedle Marysin, osiedle Doły, osiedle Feliksin, osiedle Nowe Rokicie, osiedle Olechów, osiedle Nowy Imielnik, osiedle Olechów, osiedle Jagodnica, osiedle Pienista, osiedle Stare Chojny, osiedle Różki, osiedle Karolew, osiedle Teofilów, osiedle Wiskitno, osiedle Żubardź czy osiedle Smulsko. Ponadto u nas możecie Państwo liczyć na profesjonalną obsługę z zakresu elektroniki samochodowej, hostingu, elektroniki i tylko w naszej firmie odnajdziecie nowoczesne mierniki grubości lakieru.

Jeden niezadowolony Klient ma wpływ na około piętnastu dalszych – Anna Wachowiak

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą wejdź na stronę Naprawa telewizorów kineskopowych

Strona używa cookies
Ok