Pianka Poliuretanowa
Pianka poliuretanowa – wszystko o piance PUR
Październik 15, 2017
Malowanie bawialni i sal zabaw dla dzieci
Malowanie bawialni i sal zabaw
Listopad 29, 2017

Eventy sportowe niejednokrotnie przyciągają tłumy kibiców. Śledzą oni rozgrywki na żywo, kanały sportowe cieszą się niesłabnącą popularnością. Wielu kibiców decyduje się na śledzenie rywalizacji za pomocą portale takie jak Facebook czy Twitter. Rywalizacja sportowa wzbudza silne emocje: utożsamiamy się z wybraną drużyną, wytrwale śledzimy wyniki sportowych starć, wspieramy mistrzów zarówno w chwilach wzlotów, jak i upadków. Jest zrozumiałe, że organizatorzy wydarzeń sportowych dążą do tego, aby ubarwić te spotkania.

Znaczące punkty udanej imprezy sportowej

Pod uwagę jest brane wiele elementów. Kluczowe znaczenie ma lokalizacja. Kibice muszą w łatwy sposób dotrzeć na obiekt sportowy. Osoba zajmująca się organizacją powinien zapewnić bezpieczeństwo nie tylko zawodnikom, ale także widzom. Istotną rolę pełni prezenter sportowy, to on zagrzewa do kibicowania czy podaje noty sędziowskie i czasy. Nie mniej ważna jest wizualna część rozgrywek sportowych. Każda impreza sportowa musi mieć właściwą otoczkę wizualną, taką która podkreśli jej charakter i ułatwi na przykład osobom w dalszych rzędach oglądnie meczu. Istotne znaczenie ma oświetlenie i jak najszybsze przekazywanie informacji w prostej, graficznej postaci, dlatego niemal nieprześcignione są różnego rodzaju ekrany LED: telebimy, banery czy kurtyny. Stosuje się je w projektowaniu wielu części toru wyścigowego, boiska do piłki nożnej, siatkowej czy koszykówki.

Nieograniczona ilość zastosowań – telebimy i banery LED

Wykorzystanie ekranów, telebimów LED daje wiele możliwości organizatorom. Na rynku dostępne jest wiele rodzajów sprzętu LED. Są one wykorzystywane zarówno w halach sportowych, jak i na niezadaszonych boiskach. Bardzo ważne jest dostosowanie ekranu do rozmiaru obiektu, odległości fanów sportu od areny rozgrywek. Wpływa to na czytelność i komfort oglądania. Telebimy, ekrany i wszelkie banery LED muszą być dostosowane do obiektu w którym zostaną zamontowane. Telebimy i banery LED wykorzystywane na otwartej przestrzeni powinny mieć inny stopień jasności niż, te które stosuje się w zadaszonych halach. Zastosowanie nowoczesnej technologii sprawia, że zmiany pogody nie są problemem. Telebimy LED będą spełniały swoją funkcję zarówno w deszczu, jak i w pełnym słońcu. Instalacja telebimów LED polega na połączeniu modułów, daje to ogromne możliwości i dzięki temu każdy event sportowy zyskuje swój niepowtarzalny charakter. Zostanie to pozytywnie ocenione zarówno przez fanów sportu, jak i samych zawodników.

Liczne możliwości ekranów i banerów LED

Organizatorzy imprez sportowych mają do dyspozycji wiele rozwiązań. Najpopularniejsze są telebimy LED. Tworzą je oddzielne moduły,które można łączyć ze sobą. Można z nich korzystać zarówno podczas imprez plenerowych, jak i tych w zamkniętych obiektach. Interesującym rozwiązaniem są kurtyny LED. Są one bardzo dostosowujące się do konstrukcji, przez co można z nich tworzyć dowolną instalację. Kurtyny sprawdzą się jako element mety, czy sceny budowanej przy boisku. Je też kategoryzuje się na te przeznaczone do zadaszonych i otwartych obiektów. Ekrany ledowe wykorzystuje się do wyznaczania granic boiska, zarówno na hali, jak i na boisku do piłki nożnej. Bandy LED są dodatkowo zabezpieczone, nie uszkodzi ich siła z jaką wpadnie na nie na przykład piłkarz. Można je wykorzystać jako nośnik reklamy. W każdym drużynowym starciu niezbędna jest tablica prezentująca wyniki. To z nią złączone są największe emocje. Zastosowanie tablicy LED sprawia, że wynik nie tylko będzie bardzo dobrze widoczny i odpowiednio wyeksponowany.

Marketingowe znaczenie ekranów i banerów LED

Pozyskanie sponsorów ma istotne znaczenie w czasie przygotowywania każdego wydarzenia sportowego. To bardzo często oni decydują o tym, czy impreza będzie miała okazje zaistnieć w sportowym świecie. Bardzo często firmy wspierające takie wydarzenie oczekują, że ich logo będzie właściwie zaprezentowane. W tym celu także można wykorzystać ekrany LED. Stwarzają one znacznie więcej możliwości niż bilbord, czy inne statyczne formy. Firma sponsorująca może zaprezentować prezentację, a taka forma przekazu przykuwa uwagę odbiorcy.

Ekrany LED dostosowane do potrzeb

Kupno różnych ekranów LED to świetna lokata dla firm lub organizacji, które bardzo często będą z nich korzystać systematycznie. Zdecydowanie powinni się nad tym zastanowić dyrektorzy i innych tego typu obiektów. Dobrze jest zainwestować w ekrany najlepszej jakości, o bogatej ferii barw. Firmy produkujące taki sprzęt, jednocześnie zapewniają serwis. Podczas zakupu dobrze jest sprawdzić, że jest możliwość skorzystania z pomocy technicznej, także po upływie gwarancji. Osoby zajmujące się organizacją eventów o charakterze, które nie nie są organizowane często, mogą zdecydować się na wypożyczenie ekranów. Bardzo często tego typu usługi oferują sami wytwórcy. Dodatkowo oferują oni także serwis techniczny związany ze sprzętem LED. Wypożyczenie ekranów LED obejmuje przewóz, podłączenie sprzętu, i jego konfigurację.

Organizacja wydarzenia sportowego to ogromne wyzwanie logistyczne. Zadbać należy o wiele elementów : sportowców, kibiców i całą oprawę tego typu eventu. W czasie takich wydarzeń ekrany LED są bezkonkurencyjne. Wykorzystuje się je do prezentacji wyników, wszystkich zbliżonych ujęć na boisko, czy prezentowania ujęć z powtórek. Bandy też są unowocześnione poprzez wbudowane ekrany LED, oczywiście są one odpowiednio zabezpieczone, żeby nie uległy zniszczeniu. Stosowanie telebimów i kurtyn LED to ogrom możliwości zaaranżowania terenu przy boisku, czy obok toru wyścigowego. Koniecznie trzeba zdecydować się na najlepszy jakościowo sprzęt, zarówno ten wypożyczany, jak i kupiony.

Banery LED i wiele więcej —> http://www.investtech.pl/wynajem-telebimow-i-sprzetu-av/

 

Strona używa cookies
Ok