adwokat bydgoszcz dobry prawnik kancelaria adwokacka długi
Pomoc adwokata – nowe i stare długi
Maj 1, 2017
Wideofilmowanie - Kamerzysta weselny - Kamerzysta ślubny - Filmowanie wesel
Wideofilmowanie wesel
Maj 22, 2017

Wesele bez alkoholu – oczywiście ze znanym DJ-em

dj na wesele bydgoszcz dj na uroczystości dobry dj

Impreza weselna jest jedyną w swoim rodzaju imprezą rodzinną, jaka powinna na dobre pozostać w pamięci wszystkich zaproszonych osób. Doskonale by było, gdyby budziła głównie przyjazne skojarzenia. Każda osoba będąca w związku marzy o oryginalnym, wyrafinowanym oraz zniewalającym weselu. Zatem takim, na którym wszyscy będą bardzo dobrze się bawić z wyczuciem i smakiem do ostatnich minut imprezy.

Wesela bez mocnych trunków

Obecnie co chwilę napotykamy reklamy zachwalające napoje alkoholowe, papierosy oraz pozostałe używki, m. in. herbatę. Głównie młode osoby organizując wesele planują zadowolić wszystkich, natomiast wybraną drogą mogącą to zrobić jest alkohol. Gdy pijemy robimy to, na co nigdy byśmy się na trzeźwo nie zdecydowali i po prostu nie męczą nas już nietaktowne uszczypliwości ciotek, płacz najmniejszych gości i zapach petów przemieszczający się nad nimi (mimo że osobiście absolutnie nie palimy). Dj na wesele, wymyślne posiłki, rozmaitego charakteru niespodzianki oraz wyjątkowa atmosfera – to wszystko właściwie wystarczy. Przytomność na owych ceremoniach zdarza się bardzo rzadko, jednakże od pewnego czasu wiele par zaczęło rozpowszechniać ów styl. Z jednej strony – z uwagi na małe dzieci, które w ogóle nie powinny obserwować krewnych pod wpływem wytrawnych trunków, natomiast z innej strony – jest to wskaźnik mądrości oraz odpowiedzialności.

Duża ilość osób, w zasadzie nie tylko przynależących do Kościoła katolickiego, jest zdania: „fajna ceremonia wcale nie zależy od liczby spożytego spirytusu” albo „w ogóle nie potrzeba trunków, aby doskonale ucztować”. W przypadku wesel jest to tak interesujące, ponieważ w Polsce owe okazje od pokoleń były hojnie zakrapiane. Małżeństwa, jakie zdecydowały się rzeczywiście na wesele bez żadnych trunków wielokrotnie słyszały nieprzychylne docinki, odrzucenie możliwości uczestnictwa w zabawie albo wyrażenia „na weselu musi być alkohol? Jak Wy to sobie wyobrażacie?” O ile wynajęcie nieamatorskiego wodzireja na uroczystość po prostu nie jest niczym szczególnym, to brak napojów alkoholowych – owszem.

DJ na weselu bezalkoholowym

Dobre wesele to profesjonalny DJ na wesele z Bydgoszczy oraz ścieżka dźwiękowa dobrana do gustów zaproszonych osób. To akurat on precyzuje scenariusz zabawy oraz wymyśla rozmaite atrakcje. Na weselu bez napojów alkoholowych jest wprost niezastąpiony. Cieszący się popularnością DJ to obietnica świetnej zabawy chociażby przez dwa dni (wraz z poprawinami). Jakie są jego nadrzędne zadania? Prócz tego, iż jest odpowiedzialny za muzykę, to poszczególne przedsięwzięcie powinno być przez niego dość wcześnie oznajmione oraz pociągnięte. Każdy przybyły gość ma się rewelacyjnie bawić, nawet ten wyraźnie cichy. Praca wodzireja zaczyna się często od wskazania zaproszonym osobom ich miejsc, a następnie – razem z kolejnymi zdarzeniami – wspólnie śpiewa z bawiącymi się gośćmi, pokazuje im taniec, pokazuje wielorakiego rodzaju animacje. Wszystko to czyni w sposób wesoły, jednakże nie nieprzyjemny. DJ-wodzirej musi koniecznie być „duszą towarzystwa”, głównie na uroczystościach bez alkoholu. Trzeźwi uczestnicy sporo wymagają i to przez bardzo długi czas w przyrównaniu do tychże, którzy szybko na samym wstępie zabawy są pod wpływem alkoholu.

DJ na inne imprezy bez alkoholu

Bez napojów z alkoholem niekiedy może funkcjonować mnóstwo innych potańcówek, np. wieczory panieńskie narodziny dziecka, rocznice ożenku. Zamiast trwonić fundusze na „gorzałkę”, czerwone wino oraz szampana, możemy wykazać się nieco lepszą fantazją. Wieczór kawalerski czasem może ciągnąć się nawet dwa lub trzy dni, zaś w trakcie zabawy Panna Młoda jest szkolona do wykonywania roli dobrej małżonki. To samo dotyczy wieczorów kawalerskich, podczas jakich absolutnie nie powinny skakać roznegliżowane tancerki. Zabawy oraz randki bez napojów alkoholowych są dobrą alternatywą głównie dla tych realizowanych w standardowym stylu. Często Panowie wspominają, iż planują bawić się znakomicie podczas uroczystości, natomiast nie tylko następnego dnia chwalić się przyjaciołom ile dokładnie udało im się wypić. Napój alkoholowy służy głównie do tego, ażeby „zakrywać” podstawowe rzeczy, np. brak doświadczania przyjemności z wydarzenia, przywiązania do najbliższych (bądź w ogóle relacji społecznych) lub niekorzystnego postrzegania odmiennej kultury. Nierzadko ludzie po prostu nie chcą stawać na ślubnym kobiercu, bowiem nie mają zasobów finansowych na właściwą ilość trunków oraz w rzeczywistości nie poznają głębszego sensu niniejszego zdarzenia. Bynajmniej nie chodzi tutaj rzeczywiście tylko o napoje wysokoprocentowe, gdyż wydatków związanych ze ślubem oraz weselem jest wiele więcej.

Wesela, sylwester i pozostałe domowe zdarzenia bezalkoholowe nie różnią się naprawdę niczym od tych normalnych. W wytyczonym miejscu występuje popularny DJ, na twarzy przybyłych gości przeważają uśmiechy, Młoda Para pięknie pląsa we mgle, matka i ojciec jednej oraz drugiej strony trwają wzruszeni. W sumie nie ma oszałamiającego alkoholu, przez który niezwykle często takie radosne chwile biegną w zapomnienie i zastępuje je zaczepność, brak wrażliwości, złośliwość oraz awantury uczestników.

Jeśli zamierzasz wiedzieć o wiele więcej, wejdź tutaj – DJ na wesele bydgoszcz

Strona używa cookies
Ok