Nowoczesna depilacja epilacja laserowa toruń depilacja łydek
Depilacja laserowa sposobem na gładkie ciało
20 marca, 2017
Tonery do drukarek Lublin - zamienniki do drukarek lublin - Tonery lublin - tusze Lublin -
Tusze i tonery do drukarek – które wybrać?
22 marca, 2017

Bezpłatna wizytówka w katalogu dla Twojej firmy

Katalog firm - Bezpłatny katalog firm - Darmowy katalog firm - Wizytówka w katalogu firm

W czasie wciąż rozwijanych algorytmów co raz bardziej skomplikowanie jest wybrać niezawodny sposób na skuteczne pozycjonowanie stron www. W trakcie całego roku Google wprowadza około 500 poprawek do swoich algorytmów, co podwyższa dokładność odpowiedzi na wyszukiwania użytkowników. Tak niedawno bo kilka lat temu jedną z najkorzystniejszych strategii pozycjonowania było katalogowanie stron. A jak dziś kształtuje się proces dodawania stron do katalogów z perspektywy zaktualizowanego algorytmu Pingwin? Zademonstrujemy Tobie na przykładzie jednego z naszych Kontrahentów, że bezpłatna wizytówka w katalogach stron to nadal znakomite rozwiązanie na uzyskanie wartościowych linków, no i naturalnie wysokiej pozycji w Google. Sprawdźcie zatem jak bezpłatny katalog firm może oddziaływać na ruch strony w wyszukiwarkach internetowych.

Jak działa bezpłatny katalog firm?

Na starcie zacznijmy od tego, do czego służą darmowe katalogi firm. Są to tradycyjne strony www o nieco oryginalnej funkcji, jaką jest gromadzenie najistotniejszych wiadomości o firmach funkcjonujących w naszym kraju, jak i za granicą. W poszczególnym katalogu firm publikowane są tysiące darmowych wizytówek określających między innymi typ przedsiębiorstwa i wysyłające do samej strony głównej konkretnego przedsiębiorstwa. Gratisowa wizytówka w katalogu firm ma zazwyczaj funkcję opisu, gdzie my jako klienci mamy możliwość oprócz informacji związanych z kontaktem publikować także odpowiednie frazy kluczowe. Popatrzmy teraz jak wygląda mechanizm dodawania wpisu o swojej firmie do darmowego katalogu. Na początku powinniśmy dopasować kategorię branżowo związaną z działalnością naszej firmy. Mamy także możliwość doboru odpowiadającej podkategorii. Kolejno podajemy adres strony internetowej swojej firmy z niezbędnym http:// na wstępie. Zostanie wygenerowany dla nas zaawansowany formularz, który należy dokładnie wypełnić. W tym momencie możemy wybrać kilka opcji – dodać wpis darmowo (z publikacją w w generalnych wynikach) lub uiścić opłatę za promowanie wizytówki (wtedy będzie ona wyświetlona na stronie głównej katalogu). Pragnąc nagrodzić zarządcę katalogu możesz umieścić na swojej witrynie odnośnik zwrotny. Jest to jednak nieobowiązkowe działanie.Po wszystkim wystarczy kliknąć „Wyślij zgłoszenie” i poczekać na zgodę moderatora. Bezpłatna wizytówka w katalogu firm to dobry sposób na pozyskanie cennego linku do swojej strony. Super, sprawdźmy teraz, jak dodawanie do katalogów wpływa na mechanizm pozycjonowania.

Jak katalogowanie strony przyczyniło się do sukcesu jednego z naszych Klientów?

Zaprezentujemy Ci teraz przykład jednego z naszych Kontrahentów, który korzystając z usługi dodania bezpłatnej wizytówki, polepszył pozycję swojej strony www w Google, zdobywając kilku nowych Klientów tygodniowo. Pan Piotr zgłosił swoją wizytówkę dokładnie 3 miesiące temu. Zgodził się na to żebyśmy monitorowali jego stronę na potrzeby zbadania efektywności katalogowania. Najpierw, zanim wizytówka została zaindeksowana obecność użytkowników na stronie była bardzo mała. Jedynie kilka wejść w tygodniu. Po 3 dniach wiadomość o nowej wizytówce w naszej bazie trafiła do Google. Patrząc na to, że page rank naszego darmowego katalogu jest dość wysoki, odsyłacz prowadzący do strony Pana Piotra został przez roboty Google oceniony jako dość pozytywny. Przez następne kilka dni pozycja strony Pana Piotra w Google zaczęła się reorganizować. Finalnie po wprowadzeniu darmowej wizytówki do naszego katalogu, strona firmowa naszego Kontrahenta ustawiła się na 20 miejscu. Przedtem obejmowała pozycję 32 przez prawie rok, więc był to stosunkowo duży wzrost.To nie był jednak koniec naszej aktywności. Pan Piotr był tak mocno szczęśliwy z pierwszych skutków, że zechciał nabyć promowaną wizytówkę. Taka opcja w naszym katalogu kosztuje jedynie 3 złote + VAT za 1 miesiąc publikacji. Okazało się to wystarczające, żeby strona internetowa Pana Piotra ulokowała się na 1 stronie naturalnych wyników wyszukiwania, a szczegółowo na 8 pozycji. Sprawiło to, że ilość Odbiorców zafascynowanych usługami Pana Piotra wzrosła 5 krotnie. Z powyższego przykładu mamy możliwość wywnioskować dwie rzeczy – dodawanie stron do bezpłatnych katalogów to stale idealny sposób na podwyższenie pozycji strony w wynikach wyszukiwania Google, a także znakomita postać reklamy internetowej.

Plusy darmowego katalog firm

Dlaczego warto wybrać bezpłatne wizytówki w naszym katalogu stron? Katalog SEO prowadzony przez naszą agencję to moderowany i wciąż uaktualniany spis stron www. i firm świadczących usługi w naszym kraju. Codziennie publikujemy kilka nowych wizytówek. Dzięki moderacji jakość naszego bezpłatnego katalogu wciąż rośnie. Następnym walorem są skuteczne zabezpieczenia wprowadzane przez naszych administratorów. Strona nie jest ofiarą włamań hakerskich, ani spamowana przez niepożądanych gości. Następną zaletą jest supernowoczesna strategia katalogowania. Umieszczanie obfitych w słowa kluczowe , niepowtarzalnych wpisów wzmacnia skuteczność pozycjonowania. Przykłady osób współpracujących z naszą firmą mówią same za siebie – bezpłatna wizytówka w katalogu firm to korzystna metoda pozycjonowania. Już dziś zgłoś bezpłatną wizytówkę swojej firmy, lub skorzystaj z płatnej opcji wyróżnienia wpisu w naszym katalogu firm. Zacznij rozwijać swój biznes w sieci!

Strona używa cookies
Ok