Pozycjonowanie stron internetowych Tworzenie stron www Projektowanie sklepów internetowych
Projektowanie stron internetowych
17 listopada, 2016
Tłumacz norweskiego tłumacz polsko - norweski tłumacz przysięgły norweskiego
Profesjonalny tłumacz języka norweskiego
17 listopada, 2016

Lokalizowanie samochodów GPS

Monitoring pojazdów GPS lokalizatory GPS lokalizowanie samochodów GPS

Nie wiesz, gdzie jest Twój samochód? Zainwestuj w monitoring GPS

Zawłaszczanie auta dla wytrawnego włamywacza jest jak „kaszka z mlekiem” Zanim jednakże zadziała w tym kierunku – wypatruje, który będzie przede wszystkim odpowiedni. Przeważnie „węszy” po alejkach, jeździ po osiedlach i wokoło sklepów. Innymi słowy – typuje auto. W następnej kolejności analizuje go przez dłuższy okres, ażeby potwierdzić swoje domysły, że nikt go nie złapie „za rękę” w czasie dokonywania przestępstwa. Do wykradnięcia auta czyjegoś mienia przystaje zazwyczaj po zmroku i pochłania mu to właściwie nie więcej aniżeli 40 sekund. Owszem – jedynie tyle mu trzeba na to, by wejść do pojazdu, wyeliminować alarm i nim odjechać. Zapewne zostanie potajemnie sprzedany. Pilnujmy zatem nie tylko naszego pojazdu, ale także dokumentów.

Optymalnym wyjściem jest ulokowanie w pojeździe niezależnego systemu nadzorującego. Z jego pomocą będzie osiągalny monitoring pojazdów GPS. Na czym on naprawdę polega? Mianowicie ów system ochronny weryfikuje, w którym miejscu jest nasz pojazd przez 24 h na dobę. W którejkolwiek chwili mamy możliwość zobaczyć, czy nie stało się z nim coś podejrzanego. W razie alarmu możemy bezproblemowo zareagować, zaś auto jest unieruchomione przez układ zabezpieczeń. Co istotne – o wydarzeniu zostaje powiadomiona najbliższa placówka Policji, która błyskawicznie otrzymuje wszelkie szczegóły.

Lokalizatory GPS informują czynne przez całą dobę Centrum Monitoringu, z jakim podpisaliśmy umowę na udzielanie takiej pomocy. Operator niezwłocznie kontaktuje się z naszą firmą planując ustalić jaka jest podstawa alarmu. Kiedy zajdą okoliczności przywłaszczenia, wóz błyskawicznie jest unieruchomiony, natomiast Policja zawiadomiona. Lokalizator GPS jest dzisiaj najszybszym i najefektywniejszym urządzeniem do śledzenia prywatnych oraz służbowych aut.

Monitoring GPS – idealne rozwiązanie dla Twojej firmy

Dla przedsiębiorstw, które gospodarują samochodami ciężarowymi, dostawczymi, osobowymi oraz maszynami, lokalizator GPS jest wręcz obowiązkowy. Za jego sprawą możemy w nieskomplikowany i niezawodny sposób śledzić godziny pracy samochodów i pracowników, analizować wykorzystanie paliwa, posiadać dostęp do kompletnych bieżących danych w wybranym momencie.

Samochody ciężarowe

Za sprawą lokalizatora GPS zawsze będziesz wiedzieć, gdzie obecnie znajduje się konkretny pojazd. Masz możliwość śledzić go na mapie każdego zakątka ziemi, analizować jego położenie (czy kierowca go prowadzi lub ma odpoczynek), ile czasu kierowca go prowadzi, ile wynosi średnia spalania, ucisk na oś oraz poziom paliwa. Wnikliwie zobaczysz drogę transportu, w tym momenty postojowe oraz przejechany dystans. A równie istotne – w wybranej chwili sprawdzisz działanie tachografu.

Samochody dostawcze

Monitorowanie pojazdów Gorzów da Ci możliwość zbadania nacisku na pedał gazu, prędkości obrotowej napędu oraz jego temperatury, temperatury chłodni oraz mroźni, stanu paliwa, prędkości oraz kontrolek z deski rozdzielczej. Lokalizator GPS dobrze odczyta informacje z komputera pokładowego, zaś dzięki szczegółowemu raportowi non stop będziesz wiedzieć, które auta są głównie obłożone pracą oraz jacy prowadzący zaoszczędzają największą ilość paliwa.

Maszyny robocze

Jeżeli Twoje maszyny są ulokowane na placu budowy, szczególnie po zmroku, należy wyposażyć je w lokalizację pojazdów GPS. Z wykorzystaniem nawigatora masz szansę stwierdzić napięcie zasilania, czy stacyjka i silnik są zgaszone, stan paliwa, wygląd blokady rozrusznika i obecny czas pracy. W jednej chwili da się zobaczyć ile pojazdów działa, zaś ile ma postój. Raport ze skończonej pracy jest na tyle drobiazgowy, iż da się z powodzeniem skopiować przejazd pojazdu po polach rolniczych.

Samochody osobowe

Z wykorzystaniem lokalizatora GPS możesz nadzorować pracę wszystkich pracowników, pilnować jaki jest stan paliwa w zbiorniku, przebieg, ucisk na pedał gazu itp. Skontrolujesz też ilu naprawdę masz Nabywców oraz dopiszesz do nich poszczególnych kierowców. Zobaczysz jeszcze ilość postojów w trakcie i po pracy. Jazdę firmową od prywatnej odróżnisz, np. z wykorzystaniem włącznika trybu jazdy.

Gdzie można zaopatrzyć się w ten system?

Znane firmy, które proponują obsługę monitorowania samochodów, można wyszukać przy użyciu Google. Godny uwagi jest jednakże GPS System Monitoringu – nieduże przedsiębiorstwo z Gorzowa Wielkopolskiego. Oferta obejmuje Urządzenie GPS Standard i Urządzenie GPS PRO+. Stawki abonamentu nie są duże, a instalacja zależy od oczekiwań Użytkownika i modelu auta. W klasie PRO+ idealnymi opcjami są: interfejs magistrali szeregowej, wyłączanie urządzenia przy słabym akumulatorze oraz utrwalanie zmian nachylenia oraz przeciążenia. Firma GPS System Monitoringu umożliwia pełen zasięg GPS, całodobową obsługę systemu 24 h na dobę oraz – co najcenniejsze – dyskrecję.

Więcej szczegółów znajdziesz na stronie firmy klikając w link – Monitoring pojazdów GPS Gorzów

Strona używa cookies
Ok