Okna PCV - Producent okien PCV - Okna pasywne - Okna Benmar
Które okna będą dla Ciebie odpowiednie?
19 marca, 2013
Fachowy kurs na pojazdy uprzywilejowane
10 czerwca, 2015

Dziś przywiązujemy co raz większą uwagę do bezpieczeństwa na drogach. Chcemy jeździć pewniej, dynamiczniej, zachowując przy tym rozwagę i odpowiedzialność. Jeździć bezpiecznie nie oznacza jeździć wolniej. Co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Bezpieczna jazda to w głównej mierze doświadczenie, które nabywa się z każdym przebytym kilometrem. Jeździć bezpiecznie to znaczy kierować pojazdem ta, aby jak najkorzystniej wykorzystać nowoczesne systemy hamowania i możliwości techniczne pojazdu. Nie zawsze mamy możliwość nauczenia się podstawowych zasad dotyczących stylu jazdy. Jednak co raz większa liczba szkół jazdy, takich jak nasza, oferuje profesjonalne szkolenia bezpiecznej jazdy, w trakcie których ,w łatwy i przyjemny sposób, nauczysz się jak jeździć lepiej.

Szkolenie jazdy defensywnej

Szkolenie jazdy defensywnej to jeden z elementów szkolenia ,które możemy Tobie zaproponować w ramach nauki bezpiecznej jazdy. Jazda defensywna polega przede wszystkim na unikaniu zagrożeń na drodze, poprzez właściwe dostosowanie reakcji do danego bodźca. Na szkoleniu nauczymy Cię wykorzystywać technologię Twojego samochodu, aby podwyższyć poziom bezpieczeństwa na drogach. Pokażemy Ci jak rozpoznawać zagrożenia i działania innych osób, zanim dojdzie do wypadku. Zrozumiesz także jaki wpływ na styl jazdy ma pogoda i jak wyprowadzać auto z poślizgu na zakręcie. Pokażemy Ci także, jak zachowywać się po wypadku drogowym i jak zadbać o zdrowie i życie innych uczestników ruchu. Kurs jazdy defensywnej wdraża pozytywne zachowania na drodze i kształtuje wyobraźnię kierowców. To jedno z najlepszych szkoleń, w szczególności dla osób, które są kierowcami i na co dzień mają do czynienia z różnymi typami zagrożeń w ruchu.

Kurs jazdy ekonomicznej

Po za bezpieczeństwem na drodze warto zadbać także o ekonomiczny i ergonomiczny styl jazdy. Eko jazda to nie tylko przemijająca moda. To przede wszystkim efektywny sposób na większe oszczędności. Szokujące dane statystyczne dotyczące emisji spalin i badania dotyczące chorób spowodowanych zanieczyszczeniem powietrza otwierają oczy nam wszystkim. Co raz więcej kierowców przekonuje się do ekonomicznego stylu jazdy, który ma niebagatelny wpływ na środowisko naturalne, ale również zwiększa zawartość naszego portfela. Zasady ekonomicznej jazdy będziesz mógł poznać w teorii i w praktyce w trakcie organizowanego przez naszą szkołę jazdy kursu ekonomicznej jazdy. W trakcie szkolenia pokażemy Tobie jak optymalne wykorzystanie mechanizmów w samochodzie wpływa na redukcję spalania paliwa. Z nami zdobędziesz wiedzę jak zmieniać biegi, hamować silnikiem, dostosować prędkość do danej sytuacji i jak przewidywać zachowania innych kierowców uwzględniając przy tym teorię eko jazdy. Kurs jazdy ekonomicznej to znakomita szansa do poprawy swoich umiejętności. Jest on adresowany w szczególności do kierowców zatrudnionych w spedycji, ale również do osób prywatnych, które poszukują większych oszczędności na spalaniu paliwa i eksploatacji samochodu.

Kurs z zagrożeń w ruchu drogowym

Szkolenie z zagrożeń w ruchu drogowym stanie się nie długo obowiązkiem młodych kierowców. Jest to także idealna okazja dla kierowców z bogatym doświadczeniem, którzy chcą zweryfikować bądź też utrwalić swoje umiejętności. Dlaczego kurs z zagrożeń w ruchu drogowym jest tak ważny? Dlatego,że powiększa się liczba wypadków na drogach, których głównym powodem jest brak wyobraźni i niedostosowanie prędkości do warunków drogowych. Wiadomo, że od młodego kierowcy nie można oczekiwać zachowań na poziomie doświadczonego kierowcy. Tym bardziej ważne jest kształtowanie świadomości tych kierowców o przyczynach i skutkach wypadków. Kurs z zagrożeń w ruchu drogowych przewiduje opracowanie takich zagadnień jak przyczyny i skutki wypadków w ruchu drogowym, pierwsza pomoc przedmedyczna, przewidywanie niebezpieczeństwa na drodze i psychologia prowadzenia pojazdu. W trakcie zajęć praktycznych skupiamy się na manewrach samochodowych, które pozwolą uniknąć wypadku w ruchu drogowym. zaplanowane są także ćwiczenia w symulatorze jazdy ekstremalnej i na płycie poślizgowej. To praktyczne szkolenie zwiększy Twoją pewność siebie i sprawi, że będziesz lepszym kierowcom.

Kto może wciąż udział w szkoleniu?

Najlepsze jest to, że w kursie bezpiecznej jazdy może wciąć udział każdy kierowca. Potrzebne są jedynie pozytywne nastawienie, dobre chęci i odpowiednia motywacja. Kurs bezpiecznej jazdy organizowany jest na naszych pojazdach, lecz uczymy także na prywatnych samochodach. W szczególności polecamy to szkolenie właścicielom dużych firm transportowych, którzy chcą zadbać o efektywną pracę i bezpieczeństwo swoich pracowników. Aby wciąć udział w szkoleniu wystarczy mieć ważne prawo jazdy w danej kategorii. Wykłady i ćwiczenia odbywają się w naszej szkole jazdy w Toruniu. Cena szkolenia bezpiecznej jazdy ustalana jest indywidualnie z każdą grupą. Możemy zagwarantować Państwu miłą obsługę, atrakcyjne ceny i przydatne wskazówki.

Szkolenie bezpiecznej jazdy to idealny prezent dla Ciebie, jak i Twoich bliskich. W naszym ośrodku każde szkolenie organizowane jest z myślą o zwiększeniu poziomu bezpieczeństwa na drogach. Jako profesjonalna szkoła jazdy chcemy kształtować świadomość i wyobraźnię kierowców. Naszym celem jest zwiększenie poziomu kultury jazdy i wskazywanie granic, których przekroczenie może być przyczyną wypadku. W naszej drużynie zatrudnieni są jedni z najlepszych specjalistów w kraju, którzy bardzo mocno angażują się w rozpowszechnianiu idei bezpiecznej jazdy. To oni sprawiają, że jesteśmy niezwykle skuteczni i świetnie zorganizowani. Nasz ośrodek nauki jazdy to miejsce , które zapewni Ci wspaniałą przygodę z samochodem.

http://www.odtj.net/kursy-jazdy-defensywnej-pojazdy-uprzywilejowane-cena/ – zapraszamy na naszą stronę internetową!

Strona używa cookies
Ok