ETYIECIARKA PE LABELLERS - MASZYNY ETYKIETOWANIE ETYKIECIARKI PRZEMYSŁOWE
Oferta etykieciarek i innych maszyn pakujących od firmy Ultrapak
5 października, 2016
Zamrażanie rur Warszawa - Usługi hydrauliczne Warszawa - Usługi gazowe Warszawa - Hydraulik Warszawa
Nowoczesne usługi hydrauliczne i gazowe
11 października, 2016

Innowacyjne nalewarki od autoryzowanego dostawcy

Nalewarki Maszyny Rozlewnicze Nalewaczki Ultrapak

Jaką wybrać nalewarkę do swojej firmy?

Dowolna linia fabryczna musi posiadać stosowną maszynę rozlewniczą, dzięki której wyrób bezproblemowo znajdzie się w opakowaniu. Nie może w nim być zbyt małej jego ilości, bowiem nie wykona standardów oraz zostanie odrzucony, ani za wiele – spowoduje duże straty pieniężne. Dzięki przedsiębiorstwu Ultrapak w naszym kraju można nabyć innowacyjne nalewarki tłokowe, Ultra Clean, ciśnieniowe, grawitacyjne, z przepływomierzami, próżniowe, wagowe oraz w odmianie monobloków. Maszyny te cechują się wytrzymałą stalową strukturą i znaczną skutecznością. W salonie firmy można liczyć na obszerną poradę profesjonalistów, którzy od bardzo długo funkcjonują w zawodzie. Nalewarki można przystosować do swoistych oczekiwań Zainteresowanego, np. danego przetworu, produktywności albo czasu rozlewu. Dobrze sprawdzą się w różnorodnych gałęziach przemysłu: wody mineralnej, napojów mlecznych, wina, spirytusu, napojów izotonicznych, soków owocowych z dodatkami i bez dodatków. Skuteczność nalewaczek zawiera się w przekroju od 3.000 do 90.000 napełnionych butelek w przeciągu pojedynczej godziny. Maszyna napełnia szklane oraz plastikowe butelki oraz konserwy. Do gęstych, kleistych, mających pełniejsze cząstki artykułów przeznaczone są dozownice. Chodzi tu np. o dressingi, dżemy, majonezy, ketchupy, sosy, oleje jadalne oraz motorowe, pasztety, zupy rybne, potrawy z mięsiwem, przetwory pomidorowe, zagęszczone mleko, mokre karmy dla zwierząt, jedzenie dla dzieci. Wśród dozownic rozróżnia się: dozownice próżniowe, rotacyjne, tłokowe, kieszeniowe, wolumetryczne, półautomatyczne, automatyczne, pionowe i grawitacyjne, nalewarki Bag-in-Box, do kegów PET i kegów ze stali kwasoodpornej.

Kluczowe maszyny rozlewnicze i ich cechy

Głównym wariantem są maszyny rozlewnicze tłokowe, które umieszczają towar w opakowania za pomocą oddzielnych tłoków znajdujących się w cylindrach. Dowolny tłok zasysa miarę wody mineralnej bądź wina oraz wylewa ją do poszczególnych butelek. Norma może sięgać od 5 – 1200 ml. Którakolwiek głowica posiada osobny tłok. Nalewarki nadciśnieniowe idealnie sprawdzą się przy nalewaniu towarów z gazem. W zasobniku buforowym otrzymywane jest wysokie ciśnienie, za sprawą którego gazowany napój za bardzo się „nie wzburzy”. Maszyny rozlewnicze ciśnieniowo – przelewowe stosuje się ogólnie do sączenia wyrobów w butelki szklane oraz PET. Są to np. majonezy albo przetwory, które posiadają lepkość „rzadką”, pieniącą się bądź średniolepką. Sprawdzą się w dziedzinie kosmetycznej i chemicznej, ponieważ są w stanie ulokować w plastikowej butelce od 100ml – 10 l produktu. Nalewarki podciśnieniowe dopasowuje się do nalewania alkoholi albo pozostałych płynów bez zawartości dwutlenku węgla. Tu produkt jest zasysany przy wykorzystaniu ejektora. Ciśnienie w zasobniku jest znacznie niższe od atmosferycznego. Maszyny rozlewnicze z przepływomierzami są niezwykle dokładne przy dozowaniu produktu przy użyciu urządzeń do sprawdzania objętości bądź masy – mianowicie przepływomierzy. Występują np. w typie elektromagnetycznym oraz masowym. Nalewarki do rozlewu w kegi PET potrafią pracować z odmiennymi modelami kegów: Petainer®, Ecokeg®, Key-Keg®, Dolium®, Polikeg® oraz Key Keg® Slim Line. Nalewarki do rozlewu w opakowania Bag-in-Box, a dokładnie maszyna STERILBOX, mogą być zaopatrzone w wajchę. Za jej pomocą operator rozwiera oraz zamyka kegi. Nalewarki w kegi ze stali kwasoodpornej – MASTERKEGS – dostosowuje się szczególnie do sektora, w którym wytwarza się wino bądź piwo.

Oferta całych linii technologicznych dopasowanych do konkretnego produktu

Firma Ultrapak może również opracować kompletną linię do masowej produkcji. Zawsze konsultanci przedsiębiorstwa opierają się na życzeniach Kontrahenta, przykładowo co do przetworu, jaki będzie przy jej użyciu produkowany, jaką powierzchnię ma ona wykorzystywać? Do obecnej chwili z oferty przedsiębiorstwa skorzystali: Invento, Nałęczów Zdrój (Cisowianka), Augustowianka, Żywiec Zdrój, Staropolanka, Bartex, Akwawit – Polmos Wrocław, CEDC International (dostarczający wódkę Bols) i Wosana. Maszyny rozlewnicze mogą być utworzone w typie monobloków lub trójbloków. Jeśli chodzi o te pierwsze, to Interesant może dokonać wyboru spośród czterech modeli – Magic, Magic FW, Master oraz Master Can. W metodzie aseptycznej albo Ultra Clean. Dzięki wskazanym rozwiązaniom można skutecznie sączyć produkty wyjątkowo nieodporne bakteriologicznie, np. mleko o wydłużonym terminie zdatności do wypicia. Linie technologiczne stworzone przez Ultrapak wyróżniają się indywidualnym charakterem, dużą produktywnością przy równoczesnym spełnieniu oszczędności poboru mocy oraz realizowaniem wszystkich wymogów czystości. Partnerstwo z słynnymi firmami w obrębie produkowania maszyn przemysłowych dało przedsiębiorstwu Ultrapak szansę na zdobycie znaczenia w oczach Kupujących. Chodzi o takich producentów, jak FT System, Dimac, P. E. Labellers, Zalkin, Cosmopack i grupa CFT. Dzięki nim linię przemysłową można uzbroić w etykieciarki, zamykarki, tunele grzewcze, orientatory, rozdzielacze rzędów, urządzenia do prowadzenia korekt i in.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani propozycją firmy Ultrapak, prosimy o kliknięcie w link – MASZYNY ROZLEWNICZE

Strona używa cookies
Ok