Wysokie odszkodowania za wypadki
22 czerwca, 2016
Kotły gazowe, czy kotły stałopalne – które urządzenie wybrać?
27 lipca, 2016

W dobie masowych usług najistotniejsze jest zabezpieczenie towarów. Niezależnie od rodzaju transportu każdy producent chce zagwarantować transportowanym produktom największą jakość. Stosuje więc nowoczesne i efektywne rozwiązania, które zabezpieczają towar przed uszkodzeniem i wilgocią. Artykuły do pakowania, bo to właśnie one są istotne, produkowane są z najwyższą precyzją. Są wytrzymałe pod względem mechanicznym, rozciągliwe i niepodatne na przedarcia. Bardzo często tworzy się je z myślą o estetyce pakowania. Jako producent siatki do owijania palet, dostarczamy naszym Klientom praktyczne rozwiązania w okazyjnych cenach. Każdego dnia współpracujemy z wieloma Klientami. Rozumiejąc ich potrzeby zdajemy sobie sprawę z tego jakie są ich potrzeby co do właściwości artykułów do pakowania. Precyzyjnie dobieramy produkty do Państwa wymagań. Jesteśmy w stanie zaoferować takie produkty jak: kaptury foliowe, siatka do owijania palet i worki do węgla.

Siatka do owijania palet – bezpieczeństwo na najwyższym poziomie

Zjawisko kondensacji jest najczęściej występującym problemem z jakim muszą radzić sobie pracownicy dużych zakładów. W zależności od typu produktu, zbyt obfite zawilgocenie może doprowadzić do jego zepsucia. Prezentowana przez naszą firmę siatka do owijania palet to produkt który eliminuje zjawisko kondensacji, jakie powstaje w efekcie różnicy temperatur. Ta siatka gwarantuje optymalną wentylację ładunku i może być skutecznie używane do przewożenia, lub także ochrony takich artykułów jak wyroby mleczarskie, owoce, warzywa, czy drewno, które potrzebują najwyższego stopnia ochrony. Siatka elastyczna do owijania palet charakteryzuje się znakomitą odpornością na rozdarcie i dostęp promieni ultrafioletowych. Jako producent siatki do owijania palet oferujemy zindywidualizowany do Państwa wymagań produkt. Zapewniamy duży wybór szerokości, długości jak i gramatury siatki. Siatka do owijania palet może być stosowana w owijarkach automatycznych, a także ręcznie, ponieważ jest bardzo praktyczna w użyciu.

Kaptury foliowe – praktyczne i niezastąpione

Łatwe pakowania produktów na paletach jest już możliwe. Kaptury foliowe na palety idealnie nadają się do ochrony towaru w trakcie dalekiego przewozu. Nie przepuszczają szkodliwych promieni UV i są odporne na niesprzyjające warunki pogodowe. Produkujemy kaptury foliowe termokurczliwe i kaptury foliowe wykonane z folii opakowaniowej. Kaptury foliowe termokurczliwe potrzebują działania ciepła do całkowitego zamknięcia. Podczas zgrzewania doskonale dostosowują się do kształtu i rozmiaru ładunku, gwarantując najbardziej optymalne warunki pakowania. Kaptury foliowe na palety mają jeszcze jedną, bardzo ważną zaletę. Mogą być dowolnie zabarwione i wyposażone w informującą Klientów grafikę, nadrukowaną na wierzchu. Przez ten prosty zabieg są idealnym nośnikiem informacji reklamowej, którą zobaczy każdy odbiorca Twojego towaru. Kaptury foliowe na palety to produkt, który dokładnie ochroni Twój ładunek przez zniszczeniem i wilgocią.

Kolorowe worki do węgla

Worki do pakowania węgla wyróżnia elegancki wygląd. Są one produkowane po to aby zapewnić najdoskonalsze warunki przechowywania węgla i atrakcyjną formę reklamy. Jako producent materiałów do pakowania, dbamy także nowoczesne rozwiązania marketingowe. Na każdym kupionym przez Ciebie worku zaprojektujemy przyciągającą informację reklamową. Według nas jest to fajny sposób na zainteresowanie swoich Klientów i wpisanie się w ich świadomości na dłużej. Worki do pakowania węgla tworzone są z mocnych surowców o różnych pojemnościach 5 – 50 kg . Na indywidualne zamówienie Klienta produkujemy także worki o mniej standardowych wymiarach.

Siatka rolnicza – przystępne ceny i jakość w jednym

Będąc producentem siatki ogrodzeniowej wiemy, że najistotniejsze jest bezpieczeństwo. W szczególności dla rolników, którzy nieustannie walczą z biegającą, dziką zwierzyną. Proponowana przez nas siatka rolnicza to niska cena i wytrzymałość w jednym. Po za oczywistym zastosowaniem, siatka rolnicza może być także używana do belowania słomy i siana. Zatem jest to produkt o unikalnych cechach. W naszym sklepie produkujemy siatkę o wybranych przez Klienta rozmiarach. Dostosowujemy się do jakichkolwiek oczekiwań Klienta i gwarantujemy szybką realizację zlecenia. Siatka rolnicza wytwarzana jest z surowców o doskonałej jakości, co sprawia, że jest chętne kupowanym produktem.

Zapinki do zabezpieczenia ładunków – praktyczne i trwałe

W trakcie pakowania tak samo ważne są akcesoria, które ostatecznie chronią ładunek przed uszkodzeniami, dostępem wody i promieniami UV. Produkty takie jak taśmy pp i zapinki do ładunków stanowią ostateczny krok do precyzyjnej ochrony produktów na paletach. Stosując taśmy polipropylenowe gwarantujesz sobie maksimum komfortu i wysoką jakość zabezpieczeń. Ze względu na przystępną cenę i doskonałą wytrzymałość, taśmy PP są jednym z najpopularniejszych produktów do pakowania. Posiadamy również zapinki do zapinania ładunków, które konkretnie montują każdy typ ładunku na palecie. Dzięki wysokiej wytrzymałości złącza mogą być stosowane zawsze tam, gdzie najważniejsza jest ochrona towaru.

Jako producent siatki do owijania palet i innych materiałów do pakowania jesteśmy w stanie spełnić wszelkie potrzeby naszych Klientów. Dbamy o fachowe zabezpieczenia ładunków przed zawilgoceniem i zniszczeniem. Od wielu lat oferujemy naszym Klientom nowoczesne i efektywne rozwiązania w dziedzinie pakowania. Realizujemy spersonalizowane zlecenia i dotrzymujemy wyznaczonych terminów. Oferujemy najwyższą jakość materiałów w przystępnej cenie, co zachęca Klientów do dalszej współpracy. Zabezpieczenia Twoich produktów to dla nas priorytet numer 1.

Odwiedź naszą stronę internetową i dowiedz się więcej: kaptury foliowe.

Strona używa cookies
Ok