Ozonowanie pomieszczeń, wody i żywności
Sierpień 8, 2016
Pompy ciepła Toruń - Pompy ciepła ceny - Pompy ciepła serwis i montaż
Pompy ciepła – ciepło wprost od naszej planety
Sierpień 24, 2016

Systemy produkcji zmieniają się bardzo często. Rozwój wyspecjalizowanych maszyn przyczynił się do wzrostu możliwości wielu lokalnych zakładów produkcyjnych produkując zyski w wyższej skali. Współcześnie wielu przedsiębiorców nie wyobraża sobie przemysłu bez postępowych technologii. Pełne zautomatyzowanie zakładów przetwórczych sprawia, że wszystkie procesy robione są dużo szybciej z dokładną inspekcją jakości. Najtrudniejsze z czynności realizują maszyny, które działają z znacznie większą efektywnością niż nie jeden pracownik. Przez to minimalizuje się niebezpieczeństwo wypadków przy pracy i rozwoju chorób związanych z zawodem

Produkowane dzisiaj przez ogólnoświatowych liderów maszyny pakujące to profesjonalne urządzenia, których zadaniem jest optymalizacja procesów przemysłowych. Najwięksi producenci maszyn do pakowania blisko współpracują z ogromnymi zakładami produkcyjnymi, wnikliwie doglądając konkretnych elementów produkcji, co sprawia, że wytwarzane przez nich maszyny realizują wszystkie wymagania masowych zakładów produkcyjnych chemicznych, czy kosmetycznych. Dzisiaj każde przedsiębiorstwo ma możliwość skonstruowania własnej linii rozlewniczej, korespondującej do charakteru produkcji Maszyny pakujące produkowane przez firmy takie jak ZALKIN, CFT, COSMOPACK, czy FT SYSTEM, PE LABELLERS , wyróżniają się wygodną obsługą jak i niezawodną eksploatacją. Maszyny te tworzone są nie tylko pod względem poprawy produktywności fabryk ale także w trosce o zdrowie osób zatrudnionych jak i bezpieczeństwo otaczającej nas przyrody Odkryjcie najciekawsze spośród nich.

Etykieciarki o ogromnych możliwościach

Etykieciarki tworzone przez producenta PE LABELLERS to bardzo nowoczesne urządzenia o niezwykłych możliwościach. PE LABELLERS, jako lider w sferze maszyn etykietujących, zadbał o synchronizację urządzeń z wymogami technologicznymi masowych zakładów wytwórczych. Etykieciarki pracują bowiem z efektywnością sięgającą do nawet 72 000 pojemników na godzinę, co znacznie rozszerza możliwości produkcyjne. Urządzenia te dekorują opakowania z użyciem zimnego kleju, kleju topliwego, etykiet samoprzylepnych, kleju termokurczliwego, jak i bez klejowej metody aplikacji ADHESLEEVE, która jest bezpieczna dla człowieka i środowiska.

Aplikatory etykiet firmy PE LABELLERS są wyposażone w niekonwencjonalne rozwiązania, które zapewniają niezawodność maszyn i ergonomię eksploatacji Procedury powiązane z konserwacją etykieciarek zostały obniżone do minimum, przez zaimplementowanie automatycznego systemy smarowania. Pojedyncza maszyna jest w stanie obsługiwać kilka technik etykietowania, co powoduje, że perfekcyjnie sprawdza się w wielobranżowych przedsiębiorstwach. Każda z etykieciarek wyposażona jest również w automatyczny orientator pojemników dzięki czemu jest w stanie etykietować opakowania o zróżnicowanym gabarycie jak i kształcie. Co więcej serwomotory jak i napędy krokowe w pełni monitorują ruch obrotowy platform. Maszyna działa sprawnie, produkując zyski dla całego przedsiębiorstwa.

Jedną z rekomendowanych przez nas maszyn etykietujących, jest etykieciarka rotacyjna model Rollmatic 810 – 15- CR 2-3-425. Ta etykieciarka przykleja etykiety OPP z rolki wykorzystując w tym procesie klej hot-melt. Najważniejszym składnikiem maszyny jest urządzenie wyrównujące folię, które prostuje wszelakie pionowe przesunięcie naklejki. Ta funkcja pozwala na eleganckie dopełnienie każdego opakowania. Aplikator etykiet wyposażony jest także w układ tnący, składający się z pojedynczego albo dwóch statycznych noży rotacyjnych. Budowa urządzenia pozwala na użycie rożnych rodzajów kleju topliwego, co sprawia, że jest wyjątkowo uniwersalnym urządzeniem, które z łatwością podlega konserwacji

Nalewarki do przemysłu spożywczego

Nalewarki spełniają szczególnie istotną funkcję w całkowitej linii rozlewniczej. Jak nie najważniejszą. Duża liczba producentów (takich jak CFT) przywiązuje szczególną wagę do praktyczności maszyn. Wśród najbardziej popularnych nalewarek, na szczególne podkreślenie zasługują nalewarki grawitacyjne oraz nalewarki izobaryczne. Maszyny te umożliwiają nalew do butelek plastikowych, jak również szklanych, a także do metalowych puszek i słoików. Nalewarki działają z wydajnością od 3 000 do 90 000 opakowań na godzinę w zależności od określonego rodzaju.

Maszyny rozlewnicze, takie jak nalewarki jak i dozownice niejednokrotnie są wyposażeniem pełnych monobloków. Co więcej monobloki złożone są również z takich urządzeń jak płuczki jak i zamykarki, przez co są w stanie poprowadzić proces nalewu od początku do końca. Trójblok MASTER CAN TRONIC to inteligentna maszyna wytworzona do nalewu napojów gazowanych i niegazowanych w wszelkiego typu puszki. Wyposażony został w wysokiej jakości zawory, które eliminują natlenienie się finalnego produktu. Sposób funkcjonowania trójbloku umożliwia precyzyjną penetrację zaworu nalewającego w głąb opakowania, przez co dozowany płyn jest wolny od szkodliwych mikroorganizmów

Inną maszyną rozlewniczą używaną dziś przez sporą liczbę producentów wyrobów warzywnych i owocowych jest dozownica tłokowa. Bardzo łatwo napełnia takie przetwory jak ketchup, majonez czy marmolady przynosząc najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz kontroli jakości. Dozownice są w stanie dawkować produkty o różnej konsystencji i temperaturze ( na ciepło i na zimno). Są maszynami o szerokiej wszechstronności i równie wysokiej efektywności. Firma CFT, jako jeden z najznakomitszych producentów maszyn dozujących, produkuje również takie urządzenia jak dozownice teleskopowe, dozownice kieszeniowe, dozownice grawitacyjne, a także dozownice próżniowe.

Fascynacja nowoczesnymi maszynami rozlewniczymi wzrasta. Dziś w Polsce dużo przedsiębiorców używa urządzeń ulepszających produkcję. Dobrze jest pamiętać, że maszyny rozlewnicze gwarantują wysoki stopień bezpieczeństwa procesów, co przenosi się na jakość sprzedawanych przez Państwa produktów.

Jako kontrahent takich marek jak PE LABELLERS i CFT promujemy nowatorskie rozwiązania w zakresie całych linii rozlewniczych. Jesteśmy w stanie zaopatrzyć jakikolwiek zakład produkcyjny w niezbędne urządzenia do pakowania i rozlewu Troszczymy się o silniejszą przyszłość wielu rodzimych przedsiębiorstw.

Konkretne informacje o naszej firmie i o naszych maszynach odnajdą Państwo na naszej stronie www: maszyny pakujące.

Strona używa cookies
Ok