Pompy ciepła Toruń - Pompy ciepła ceny - Pompy ciepła serwis i montaż
Pompy ciepła – ciepło wprost od naszej planety
24 sierpnia, 2016
Protetyka – w trosce o poprawę komfortu życia
25 sierpnia, 2016

Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się – ze wszystkich sił – tego, czego pragnie

Paulo Coelho

Wilk syty i owca…syta – czyli jak zorganizować najpiękniejsze urodziny

Jeżeli szukasz nieszablonowo wyprawionej imprezy dla Twojego malucha, możesz zaufać naszemu zdobywanemu przez wiele lat doświadczeniu i oddaniu pracy dla najmłodszych. Na tradycyjnych spotkaniach, w jakich biorą udział osoby dorosłe, dzieci bawią się przez pierwszych kilka chwil. Później przychodzi moment na trudne pytania, które raz po raz sypią się jak z rękawa: „A kiedy pójdziemy do domu?”, „Długo jeszcze?”, „Mogę teraz iść?”. Być może często słyszymy to od własnego dziecka, które było zaproszone przez znajomego albo koleżankę. Nie zamierzamy opuszczać zbyt szybko imprezy, gdyż „nie wypada”. Co w takiej sytuacji zrobić? Doskonałym sposobem jest wynajęcie animatora czasu wolnego. Powinien posiadać wykształcenie pedagogiczne, odpowiedni kurs i gotowość do pracy z kilkulatkami. Przyjmujemy do pracy więc animatorów, w asyście których dzieci czują się bezpiecznie i radośnie spędzają każdą chwilę. Oferujemy Państwu zatem różne wersje przeznaczonych dla dzieci event’ów zapewniające doskonałą zabawę, w czasie której ani solenizant, ani jego goście nie będą mieli czasu na nudę. Należy wspomnieć o konsultacji z nami w kwestii jadłospisu: ma być ono zwyczajowe czy specjalne, np. ze względu na alergię?

Szalona metamorfoza w ksieżniczkę lub Batmana w jeden dzień!

Scenariusz uroczystości rodzaju uniwersalnego nie posiada jakichkolwiek precyzyjnych zasad, oprócz – wciągania wszystkich gości w niezwykłe formy zabawy. {Niezawodna grupa animatorów jest w stanie przeformułować projekt w taki sposób, aby był odpowiedni dla wieku, nastroju oraz oczekiwań wszystkich kilkulatków. Animatorzy mogą bezproblemowo przechodzić z jednego tematu w drugi nie tracąc w tej samej chwili oglądu całości. {Oto kilka propozycji: Kraina Smerfów, Piraci, Dziki Zachód, Sport (z wręczeniem medali i dyplomów).
Takie elementy wydają się funkcjonować jako typowe, ponieważ np. historię „Smerfy” zna praktycznie dowolne dziecko. Nasz zespół sprawia w zaczarowany sposób, iż impreza ma wyjątkowy klimat, zaś zabawy nie dublują się. Klimat, właściwa oprawa, misternie przyozdobiony tort urodzinowy oraz bogactwo najróżniejszych konceptów – to jest to na co czeka jubilat. Naszym priorytetem jest spowodowanie uśmiechu na jego twarzy, wszystkich zaproszonych i samych rodziców, a także sprawienie, by ten istotny dzień nie poszedł w niepamięć.

Wybór zgodny z zainteresowaniami

Momentami nasz kilkulatek ekscytuje się z rana na kilka dni przed swoimi urodzinami i przedstawia tysiąc pomysłów na minutę. Zasypuje nas nimi, zanim jeszcze nadążymy przełknąć śniadanie, a zdają się one zdecydowanie do siebie nie przystawać. W takim przypadku nie ma sensu znajdować jednego konkretnego motywu, który będzie przewijał się przez całe urodziny. Dajmy puścić wodze fantazji i własnemu dziecku, i sobie samym. Czasem z tej „burzy mózgów” zaistnieje naprawdę coś zaskakującego. Resztę można pozostawić nam!
Jeśli zatem chodzi o zabawy mające wątek przewodni, to przy powstaniu takich okoliczności można tematykę przyjęcia wybrać z naszej oferty lub zostanie ona specjalnie przygotowana oraz dopięta na ostatni guzik zgodnie z sugestią solenizanta. Istnieje możliwość zaaranżowania przytulnego spotkania, jeśli liczba uczestników jest stosunkowo niewielka. Skupiamy całą swoją energię na tym, która sala zabaw odpowiednio spełni swoją rolę, jak powinna być zaopatrzona i czy będzie w niej wystarczająco dużo miejsca.

Jeśli dziecko posiada niepełnosprawność…

Organizacja urodzin dla niepełnosprawnego dziecka jest skomplikowana oraz pracochłonne. Albowiem jak przystosować cały harmonogram, gry oraz salę, żeby mógł z nich korzystać solenizant a także wszystkie dzieci, które takiej przeszkody nie mają? Albo inaczej – któreś z zaproszonych kilkulatków ma niepełnosprawność? Wyjściem jest oddanie w dobre ręce, mianowicie fachowcom, wykonania całej ceremonii. Zdarza się, że trudności pojawiają się już podczas początkowych działań związanych z wydarzeniem. Niedobrze jest, gdy dzieje się to już trakcie…Wtedy niełatwo ogarnąć powstały w parę sekund bałagan. Wszelkich korekt należy dokonać wraz ze fachowcami co najmniej 2 tygodnie przed ustalaną imprezą. Nieliczne zmiany w typach atrakcji są wdrażane na miejscu przez animatorów. Może nim być w tych okolicznościach osoba, która rzeczywiście potrafi pracować z dziećmi potrzebującymi innej uwagi. Przede wszystkim modele atrakcji muszą być takie, by nikt nie czuł się pozostawiony na marginesie. Urodziny mają być przyjemne, a nie smętne. Nasza kadra posiada doświadczenie w wymyślaniu tego typu programów tego ważnego dnia dla dzieci mających stopień niepełnosprawności, które dostosowane są do ich możliwości. Wchodząc na naszą stronę poznasz naszą pełną ofertę: urodziny Poznań.

Strona używa cookies
Ok