Zamrażanie rur Warszawa - Usługi hydrauliczne Warszawa - Usługi gazowe Warszawa - Hydraulik Warszawa
Nowoczesne usługi hydrauliczne i gazowe
11 października, 2016
Darmowa telewizja - Telewizja online - Telewizja internetowa - TVP1 i Polsat Sport za darmo
Darmowa telewizja w internecie – przygotuj się na nowy wymiar rozrywki
15 października, 2016

Na czym polega gra?

Tibia to wirtualna gra, w której stają ze sobą „twarzą w twarz” systematycznie internauci z całego świata. Inaczej kwalifikuje się ją jako grę MMORPG: Massively-Multiplayer Online Role Playing Game albo „replaying on-line”. Jej pomysłodawcami byli czterej programiści z Niemiec, którzy utworzyli ją w ramach testu. Pierwszy raz udostępniona szerzej została w 1997 roku. Od tej chwili minęły jedynie trzy dni, aby dołączyła do niej pierwsza osoba on-line. Od końca lat 90 – tych płaszczyzna wizualna w grze kompletnie nie została poddana jakimkolwiek zmianom Do tej pory oscyluje w rejonie grafik oldschool’owych, a mianowicie opiera się na bitmapach skonstruowanych w grafice 2D. I być może niniejszy właśnie „niuans” wpływa na nadal rosnące zafascynowanie badaniem egzotycznych krain w poszukiwaniu skarbów. Tibia polega głównie na kształtowaniu ważnych cech a także umiejętności postaci, która została powołana do życia przez użytkownika. Czatuje on na rozmaite stwory, dodaje różne artefakty po straconych przez siebie wrogach oraz handluje nimi. Za wykonanie pojedynczych poleceń udzielane są gratyfikacje. Eksploatatorzy mogą porozumiewać się ze sobą na parę sposobów: rozmawiając bezpośrednio, układając wspólnie wędrówki bojowe, polepszając relacje kupieckie i przynależąc do gildii.

Tibialyzer – i wszystko staje się prostsze

W ostatnim czasie na jednej ze stron internetowych został udostępniony profesjonalny program do ulepszenia gry w Tibię – Tibialyzer. Jest on w pełni autonomiczny. Jak działa? Mianowicie jego zasadniczym działaniem jest skanowanie dziennika serwera i danych z czatu Omawiana gra w czasie, gdy gracz jest wciągnięty rozrywką. Informuje go o tym, jaki konkretnie weźmie łup, jakie poniósł uszkodzenia oraz jakie osiągnął doświadczenie. Jest to wyjątkowo wskazane w momencie, kiedy internauta woli dokładnie wiedzieć jakich doznał szkód w przeciwstawieniu do reszty graczy lub czy zostały upuszczone niesłychanie rzadkie rekwizyty. Tibialyzer posiada dostęp na przykład do baz danych statystycznych NPC, wiedzy na temat stworzeń i artefaktów (głównie ich kropli i tego, gdzie dobrze je odsprzedać.) Co istotne – gracz nie musi opuszczać Tibii, ażeby mieć takie informacje. Tybialyzer ujawnia je wszystkie za pomocą specjalnych nakładek. Dobrze jest, gdy gracz posiada nowoczesny monitor, albowiem w takiej sytuacji gra nie zostanie przez nie powstrzymana. Jeśli ekran jest nieco starszy, to dobrym wyjściem jest modyfikacja ich ustawienia. Niekwestionowaną zaletą programu usprawniającego grę jest nie powodowanie przez niego lagów, mianowicie wydłużania momentu między decyzjami gracza a rzeczywistą prędkością gry. Dzięki zaprezentowanym nakładkom można w prosty sposób zdemaskować liczebność potworów, które internauta usunął i miarę łupów, które można wyszperać. Pełne wiadomości są stale odświeżane, a czatowanie na łupy eksplorator może przejrzeć w każdej chwili. Nie potrzeba nadzorować każdego pojedynczego łupu, bo program przygotuje to za internautę. Jeśli czyha on wraz z resztą graczy, może również zweryfikować, jakich strat doznał każdy członek grupy. Aby dostać taki program wystarczy: 1) wprowadzić w wyszukiwarkę słowa : Tibialyzer download albo 2) wejść na stronę TibiaLyzer.eu i kliknąć zakładkę „download”.

Poradniki do gry Tibia – co można w nich znaleźć?

W Internecie można wytropić szereg stron z poradnikami zarówno dla internautów rozpoczynających swoją przygodę z grą Tibia, jak i dla tych już bardziej zaawansowanych. Przykładowo wpisując w google słowa „tibialyzer guide”, „tibialyzer reddit” czy „Tibia informator” ujawnią się te strony, na których eksploatatorzy z mniejszym bądź wspanialszym doświadczeniem obrazują, jak sprostać wymaganiom gry w nietypowych sytuacjach. Często chodzi o wskazówki na temat: ustalania konta, metamorfoz charakteru postaci, wariantów istot, ekwipunku, hp, many, wariantów łączności z pozostałymi graczami, gildii itp. Znane są również strony odpowiadające na bardzo szczegółowe pytania graczy jak: ”Jak osiągnąć 100 level w Tibii?”, ”Co trzeba zrobić, by zostać pr0 w Tibii?”, „Jak optymalnie wykorzystać Knight’a?”. Takich wskazówek jest niezwykle dużo, zatem należy zwracać uwagę zwłaszcza na stopień zaawansowania w walce. Zwykle użytkownicy nie skupiają się na skromnych opisach, które do niczego nie doprowadzają, wręcz przeciwnie – perfekcyjnie przedstawiają np. kluczowe cechy broni, oprzyrządowania, metod off-line i stworów. Tibialyzer guide dzielą się w zależności od gatunku wybranej istoty na: informatory dla knighta, paladyna, druida oraz sorca. Znakomitym sposobem jest odtwarzanie poradników w formie wizualnej np. na youtube. Gracze rzetelnie opisują obserwatorom, w jaki sposób przygotować pojedyncze przedsięwzięcia. Rzetelnie tłumaczą de facto każdy swój gest, np.: informują w jaki sposób ściągnąć grę i program Tibilyzer, jak dać sobie radę z standardowymi barierami, wtajemniczają widzów we wszystkie funkcje, z jakich można czerpać podczas gry on-line i off-line oraz chętnie dzielą się innymi doświadczeniami. Niewątpliwie bez wyjawiania zagadki swojego sukcesu.

Więcej informacji można uzyskać klikając w link TibiaLyzer Guide

Strona używa cookies
Ok