księgowość toruń biuro rachunkowe usługi prowadzenia księgowości
Własne biuro rachunkowe czy praca na etacie?
16 kwietnia, 2017
zakręcarki zalkin zamykanie butelek maszyna zakręcająca
Zakręcarki Zalkin – solidne maszyny przeznaczone do masowej produkcji
19 kwietnia, 2017

Telebimy na koncerty, eventy i konferencje

wynajem telebimu cena telebimy wynajem telebim

Wynajem telebimów na masowe wydarzenia jest dzisiaj obowiązkowy

Dzisiaj każda masowa impreza musi mieć właściwą scenerię audiowizualną. W miejscach, gdzie nie do przecenienia są: przekaz telewizyjny, akustyka oraz światło, zdecydowanie powinniśmy wprowadzić ultranowoczesne – oraz niewątpliwie wytrzymałe – urządzenia transmisyjne. Branża rozrywkowa jest specjalizacją niesłychanie wymagającą, ponieważ każdy jeden koncert bądź zdarzenie sportowe powinno spełnić potrzeby większości uczestników. Za każdym razem liczą oni na oryginalne wydarzenie bez niepotrzebnych zakłóceń.

Telebimy to dziś bardzo zaawansowane oraz ekonomiczne maszyny, przy użyciu których możemy w czasie imprezy masowej wyświetlać najprzeróżniejsze materiały, m. in. reklamy towarów patronów. Tego pokroju ekrany stosuje się jako inscenizację spotkań handlowych, podczas prezentowania mody dla Pań i Panów, dyskusjach oraz festiwalach. Szczególnie często można je przyuważyć w galeriach, muzeach oraz pomieszczeniach sportowych. Mogą sprawować funkcję centralną (oczywiście jak na występach gwiazd muzyki) lub jako otoczenie (przykładowo w sytuacji meczy koszykówki). Innym chwytem na wykorzystanie ekranów LED jest umieszczenie ich w strefie miejskiej na potrzeby pokazywania treści promocyjnych lub zwykłych wiadomości, m. in. pogody.

Trzeba podkreślić, że nie trzeba inwestować osobistych środków pieniężnych w tak drogi „instrument”. Nierzadko nawet potężne firmy korzystają z wynajmu telebimów, ponieważ – prawie zawsze w pakiecie – nabywają załogę techniczną, przykładowo do zainstalowania całego oprzyrządowania przed uroczystością czy jego usunięcie natychmiast po nim. Za sprawą mobilnej budowy ekrany mamy szansę w łatwy sposób przetransportować w te lokalizacje, w których są teraz niezbędne. Większość placówek, które co najmniej kilka lat zajmują się instalacją i serwisem ekranów ledowych, potrafią wykonać tę procedurę w prawie jedną godzinę. Mamy szansę też śmiało ustawić kąt nachylenia ekranu led, oraz kierować nim dokoła własnej podstawy.

Imprezy, na których nie może zabraknąć telebimu

Telebim do wynajęcia – bowiem takim sformułowaniem niejednokrotnie na wielu stronach internetowych prezentuje się telebimy, które wydzierżawiają rozmaite przedsiębiorstwa – świetnie spełnią oczekiwania na naradach. Niejednokrotnie transmisja nie jest w stanie dotrzeć do wszystkich uczestników (trudne jest skumulowanie ich w centralnym miejscu), natomiast wyświetlacze skutecznie likwidują ten problem. Jednocześnie wszyscy uczestnicy mają możliwość rzeczywiście uczestniczyć w dyskusji, zatem na żywo prosić o wyjaśnienia.

Spektakle oraz uroczystości na świeżym powietrzu, przykładowo imprezy artystyczne, to kolejne widowiska, na których powinny być ustawione ekrany LED. Treść powinien „dojść” do sporej ilości uczestników i w zasadzie nie musi być skupiony w najistotniejszym miejscu. Często prócz jednego nadrzędnego telebimu zakłada się parę kolejnych w przeróżnych rejonach miasta, które pozyskują dodatkowych zainteresowanych. Często owym zdarzeniem będzie nocny kabaret, natomiast częstokroć występ wybitnego zespołu. W pierwszym przypadku faktycznie powinny zdać egzamin dwa pojedyncze telebimy, na jakich będą skupiać swoją uwagę uczestnicy imprezy z najdalszych lokalizacji. Jeśli chodzi o koncerty potrzebna jest specjalistyczna oprawa, która bazuje na umieszczeniu najznakomitszej jakości sprzętu odpowiadającego za doskonały dźwięk, podświetlenia, efektów teatralnych (np. kolorowych laserów).

Gdzie jeszcze można wykorzystać telebimy?

Wyświetlacze diodowe są dobrym pomysłem nie tylko na wielkie uroczystości, jakie zajmują setki albo tysiące uczestników. Widzi się je każdego dnia, np. w kawiarenkach lub „pod parasolami” w lato. Osoby, jakie z któregokolwiek względu w sumie nie mogą znaleźć się w innym miasteczku na fajnym zdarzeniu sportowym, powinny spokojnie „rozłożyć się” w tzw. „strefie kibica” i wpatrywać się w relację z pojedynku drogiej drużyny. Obserwatorzy mogą wówczas liczyć na najznakomitszą rozdzielczość nadawanego obrazu i wielkie emocje. Najczęściej firmy, jakie dzierżawią powyższe telebimy, gwarantują ponadto krytą scenkę, ławostoły, wyżywienie dla gości i bardzo dużo dodatkowych niespodzianek.

Jaka jest cena wynajęcia telebimu?

Jeżeli zamierzamy nabyć telebim, wtedy suma będzie chwiać się w granicach od 10 tys. do 70 tys. złotych. Doskonałej klasy, masywne telebimy będą miały wartość od około 47.000 zł i więcej. Z pewnością lepiej kalkuluje się pożyczyć telebim (głównie, jeżeli wydarzenie będzie posiadało charakter jednorazowy). Błyskawicznie po napisaniu w Google, m. in. sformułowania „telebim wynajem”, mamy możliwość stwierdzić, że koszty „dzierżawy” telebimu sportowego zaczynają się orientacyjnie od niecałych stu złotych za jedną dobę. Wszystko w gruncie rzeczy zależy od wybranej propozycji firmy (oraz ilości wynajętych telebimów), a także rozmiaru działań wskazanej firmy.

Jeśli pochłonął Cię ten artykuł i zamierzasz wiedzieć dużo więcej o oprawie wizualno-akustycznej na różne imprezy, kliknij w link po prawej stronie – Telebim do wynajęcia – a pewnie odszukasz to, czego akurat wyszukujesz.

Strona używa cookies
Ok