skuteczne odchudzanie odchudzanie toruń modelowanie sylwetki
Jak mieć piękny, płaski i umięśniony brzuch? Odchudzanie dla każdego
Marzec 31, 2017
strzyżenie na gorąco gorące nożyczki Fryzjer Górny Studio fryzur Toruń
Gorące nożyczki – o efektach strzyżenia na gorąco
Kwiecień 6, 2017

Wynajem czy zakup ekranu LED?

Wynajem ekranów LED wynajem telebimów obsługa techniczna imprez

Wyświetlacze diodowe od pewnego czasu są stałym punktem lokalnej architektoniki. Miejsca, w których są przymocowane, nabierają zgoła nowego charakteru. Są chętniej oglądane, zaś informacje w szybszym tempie są zachowywane w pamięci przez hipotetycznych Klientów. Metoda LED bez wątpienia ma mnóstwo walorów, jednak krótko mówiąc nie należy do najtańszych. Czynniki meteorologiczne nie oddziałują w żaden sposób na dostrzegalność telebimu, ani na system przedstawiania poprzez niego treści. Niektóre są istotnie jasne, że można się im przyglądać z odległości co najmniej 40 metrów. Ponadto światło ogólnie rzecz ujmując nie stanowi ważniejszego problemu – treści reklamowe są wspaniale widoczne. Dzięki zastosowaniu ochrony IP 65 ekrany LED efektywnie funkcjonują podczas zawiei, gradu czy burzy. Obecnie są stosowane jako priorytetowy środek na potrzeby przesyłania różnych informacji, m in. materiałów promocyjnych kursów walut lub efektów sportowych. Jako pionierskie narzędzie marketingowe wyświetlacze ledowe stały się wręcz konieczne.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie lub wynajmie ekranu LED?

Reklama jest tak potrzebna produktowi, jak prąd elektryczny żarówce – to sprawa niewątpliwa. Żeby podnieść sprzedaż, przykładowo rozbudować grono solidnych Interesantów oraz zaintrygować kolejnych, musimy obowiązkowo wybrać system promocji. Korporacje, które potrafią stracić o wiele więcej pieniędzy, będą publikowały spoty reklamowe na ogromnych telebimach czy wyróżniać własne towary w telewizji. Jak faktycznie kształtuje się kwestia z telebimami? Czy wynajem ekranów jest obecnie doprawdy taki zyskowny? Jak ma się kwestia z telebimami od strony technicznej? Co zrobić, aby po długim czasie (przykładowo po paru latach) wyglądał jak nowy? Mówiąc w skrócie nie ma możliwości skrótowo odpowiedzieć na wszystkie pytania, bowiem niektóre rzeczy znają tylko osoby bardzo dobrze rozumiejące branżę.

Załatwiając kupno lub wypożyczenie ekranów LED, trzeba rzucić okiem na co najmniej kilka charakterystycznych kwestii, które mają ogromny wpływ na jego działanie po dłuższym czasie. Bynajmniej nie chodzi jedynie o opłatę i klasę, na jakie w pierwszej chwili zwracają uwagę klienci.

Jakość diod, z jakich został wyprodukowany ekran LED

Powyższy czynnik przesądza o żywotności ekranu, jego czytelności oraz… kosztowności. Wyświetlacze ledowe niesłychanie tanie są zawsze zbudowane z chińskich diod, które posiadają bardzo słabą jasność oraz są w stanie sprawiać masę problemów w trakcie pielęgnacji. Ponadto często można dostrzec niejednolity kolor wyświetlacza, jakie są najzwyczajniej w świecie nierównością temperatur, jaka ma miejsce w diodach o różnorodnych odcieniach. Dużo bardziej przychodowy jest teraz wynajem ekranów LED, które są produkowane w Tajwanie. Krótko mówiąc nie łudźmy się jednak – najwspanialsze ekrany LED są przygotowywane w USA i Japonii.

Strategia mocowania osobnych diod

Istotne jest jeszcze to, czy są nakładane ręcznie czy maszynowo. W pierwszym przypadku trzeba mieć na względzie to, iż indywidualne diody potrafią ulec uszkodzeniu oraz będą wygasać. W efekcie na ekranie LED będą zauważalne ciemne momenty, natomiast restauracja także nie kwalifikuje się do najprostszych. Diody mocowane mechanicznie ogólnie rzecz ujmując nie zrobią nam wspomnianych problemów.

Precyzyjność ekranu LED

Absolutnie nie może być uzależniona od warunków meteorologicznych, np. gorącego powietrza lub nasłonecznienia. Jasność rzędu 5.000-7.000 cd jest wystarczająca, aby można było wyświetlać reklamy w dowolnych warunkach, chociażby w trakcie dotkliwych śniegów.

Oprogramowanie

Musimy koniecznie zwrócić uwagę na oprogramowanie, za pomocą jakiego będziemy mieli możliwość wprowadzać zmiany na ekranie LED, tzn. puszczać kolejne treści reklamowe, dobierać je w wybranej kolejności etc. Bardzo dobrze by było, jeżeliby ekranem LED można było manewrować zdalnie (czyli poprzez Internet). Jednym z najbardziej komfortowych programów jest bez wątpienia Screen Show przedsiębiorstwa Revolution-Tech. Możemy podczas jego stosowania aranżować rzeczywiście rozbudowane konfiguracje spotów, co zarówno dla firmy wypożyczającej telebim, jak i dla oferenta, jest niesamowicie ważne.

Czy opłaca się kupić ekran LED?

Całość zależy od tego, w której lokalizacji będzie się znajdować, jakiej będzie szerokości i marki. Jeżeli zainwestujemy w chiński ekran LED, wtedy nie ulega wątpliwości musimy mieć na uwadze to, że będzie wymagać sporej liczby napraw, zaś w dalszej kolejności – dużych kosztów. Ekran LED ma ogromną przewagę nad standardowymi wewnętrznymi przekaźnikami promocji, m in. billboardami. Inna jest po prostu widzialność obrazu. Potencjalni klienci wyraźnie kierują uwagę na pomysłowe obrazy, które interesują podobnie jak filmy w kinie. Dla pewnych osób opłata wynajęcia telebimu może być sumą zaporową, zaś na zamontowanie ekranu LED musimy mieć specjalistyczne pozwolenie (nie można umieścić wspomnianego mocnego obiektu w przypadkowym miejscu). Dobrze jest mieć na uwadze, iż monitory LED absolutnie nie mogą być umieszczane pionowo do jezdni, gdyż oślepiają kierowców – są w takiej sytuacji rozpatrywane troszeczkę jak zagrożenie. Należałoby jednak zakupić bądź wypożyczyć świetnej jakości ekran LED, bowiem Kupujący w opisanym przypadku lepiej zapamiętują treści promocyjne. A firmy chętniej płacą za transmisję materiałów, bowiem oddziałuje to na sprzedaż.

Jeśli jesteś zaabsorbowany zaprezentowaną formą promocji, kliknij w odnośnik mieszczący się tu – Wynajem ekranów

Strona używa cookies
Ok