oświetlenie podszafkowe oświetlenie nadszafkowe lampy LED lampy podszafkowe
Nowoczesne oświetlenie kuchni
2 listopada, 2016
Salon fryzjerski rekonstrukcja włosów prostowanie keratynowe salon w Toruniu
Profesjonalna odbudowa włosów
8 listopada, 2016

Awaryjne otwieranie mieszkań

Awaryjne otwieranie samochodów Otwieranie mieszkań Otwieranie zamków Gorzów

Zatrzasnąłeś drzwi do swojego samochodu?

Nierzadko zdarza się, że przez dekoncentrację albo pośpiech pozostawimy kluczyki od samochodu na bocznym siedzeniu lub złamiemy klucz w zamku. W takiej chwili warto skontaktować się z zawodowcem niż pytać o radę „osoby z ulicy”. Aby otworzyć drzwi do auta, konieczna jest właściwa wiedza, która wykracza poza konwencjonalne ślusarstwo. Nie pragniemy też czekać na specjalistę przez parę godzin. Dlatego optymalnym wyjściem jest wezwanie firmy, która takimi sprawami zajmuje się codziennie. Wystarczy napisać w wyszukiwarce w telefonie słowa „otwieranie samochodu Gorzów albo „otwieranie samochodów Gorzów Wlkp.” oraz odnaleźć stronę naszej firmy.

Awaryjne otwieranie samochodów to bowiem nasza specjalność. Jesteśmy w stanie uruchomić każdy zamek wszystkich marek, modeli oraz roczników, także tych z zespołem podwójnego ryglowania. Ponad to:

 • wyeliminujemy połamany klucz z przewodu zamka
 • skorygujemy albo wymienimy zamek samochodowy oraz stacyjkę na nowe
 • skorygujemy uszkodzony albo powłamaniowy zamek
 • zregenerujemy stacyjkę – powłamaniową bądź zdewastowaną
 • dorobimy klucze do samochodu
 • dobierzemy stacyjkę bądź zamek pod istniejący klucz
 • „odpalimy” auto, do którego właściciel zagubił wszystkie klucze
 • wyłączymy imobilajzer
 • dorobimy klucz do zamka (z kodu zamka)

Nie róbmy niczego na własną rękę

Otwieranie drzwi od pojazdu przez naszego fachowca może potrwać od paru chwil do paru minut. Przebiega ono w pełni bezawaryjnie. Innymi słowy – nie zostawi żadnych znaków, żadnych uszkodzeń. Cena za uruchomienie samochodu jest określana indywidualnie i zależy od sposobu, w jaki został popsuty zamek, miejsca, w którym znajduje się samochód oraz marki, modelu i rocznika. Nasz specjalista będzie posiadał ze sobą specjalistyczny sprzęt, za pomocą którego jest możliwa rzeczywiście ekspresowa pomoc. Warto pamiętać, że producenci aut konstruują coraz nowsze zabezpieczenia. Tym bardziej w ogóle nie powinniśmy w pojedynkę próbować wedrzeć się do środka bądź używać narzędzi zlokalizowanych się „pod ręką”. Dysponujemy oryginalnymi częściami zamiennymi, które mogą być wykorzystane do odnowy lub wymiany zamka.

Gdy zamek nie reaguje w odpowiedni sposób, może to oznaczać, że nadmiernie zatarły się granice kluczyków i zapadek (są umieszczone w zamku). Jeśli zastąpimy je nowymi, zamek będzie działał niezmiennie przez wyjątkowo długi czas – co najmniej parę lat. Poważniejszym kłopotem są awarie mechaniczne powstałe w efekcie próby włamania się do samochodu. Mino, że zewnętrzna strona prawdopodobnie wygląda bardzo źle, takie zamki da się zreperować! Jedynie wtedy, kiedy zamek jest złamany, należy go wymienić na nowy i dopasować do istniejących kluczyków.

Otwieranie auta Gorzów mieści w sobie dodatkowo wymianę pokrywy do pilota i klucza oraz zmianę mikro wyłączników (microswitch). Po za tym u nas można przełożyć transponder ze zniszczonego klucza do innego. W ten sposób uda się uniknąć programowania kolejnych kluczy.

Bezinwazyjnie otworzymy drzwi do Twojego domu

Otwieramy, wymieniamy bądź usprawniamy każdy typ zamka. Również od skrzynki pocztowej, jak i te nadzwyczaj złożone – od sejfów. Otwieramy drzwi od mieszkań, domów wielorodzinnych, biur, magazynów oraz innych pomieszczeń użytkowych w pewny, kompetentny i szybki sposób. W ogóle nie ucierpią w trakcie wykonywania usługi ani drzwi ani futryny.

 • naprawimy albo wymienimy zamki w drzwiach w sytuacji, gdy wtargnięcia, niesprawności bądź dewastacji
 • zamontujemy kolejne zamki w mieszkaniach
 • odbezpieczymy sejf albo kasę pancerną
 • oferujemy specjalistyczną konserwację oraz przegląd zamków w sejfach i kasach pancernych
 • poradzimy w obszarze ochraniania mieszkań, domów wielorodzinnych i pozostałych lokali przed złodziejami
 • poradzimy także w zakresie ubezpieczeń automatycznych, niezbędnych do ubezpieczenia majątkowego

Co wyróżnia naszą firmę?

W naszym przedsiębiorstwie pracują wyłącznie wprawni specjaliści, którzy legitymują się adekwatnymi pozwoleniami, kursami i szkoleniami przeprowadzanymi przez sławnych producentów zamków oraz innych systemów zabezpieczeń. Posiadamy nowoczesne narzędzia, dzięki którym nie zostanie uszkodzony (np. zarysowany) żaden zamek czy framuga drzwi. Dysponujemy nowoczesnymi narzędziami, za pomocą których w ogóle nie zostanie naruszony (np. zarysowany) żaden zamek czy futryna drzwi.

Otwieranie zamków Gorzów – Jesteśmy do dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, również w dni „niepracujące” (święta). Zapewniamy natychmiastowy dojazd niezwłocznie po przyjęciu zgłoszenia o usterce. Oferujemy usługi na obszarze Gorzowa Wielkopolskiego w dzielnicy Chróścik, Janice-Wawrów, Piaski, Wieprzyce, czy Zakanale oraz w okolicznych miejscowościach i wsiach: Witnica, Myślibórz, Skwierzyna, Słubice, Baczyna, Wieprzyce, Jasieniec, Prądocin, Karnin, Ciecierzyce, Kłodawa,czy Kłodawa.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta kliknij w link – Otwieranie auta Gorzów

Strona używa cookies
Ok