Fizjoterapia: rehabilitacja jako metoda leczenia kręgosłupa
22 grudnia, 2016
dj wesele warszawa
Dobry DJ na wesele w Warszawie
28 grudnia, 2016

Dj na eventach klubowych

Dj na imprezy klubowe dj na eventy dj Łódź
Wyjście do lokalu w piątkowy czy sobotni wieczór, to dla części młodych ludzi atrakcyjny sposób na spędzenie czasu wolnego. Ale nie wyłącznie – chodzi również o odprężenie, np. po ciężkim dniu na uczelni, po niebywale istotnym egzaminie (m in. magisterskim), po uzyskaniu posady, na jaką od dawien dawna się czekało. Powodów do fetowania można zapewne odnaleźć tyle, ile jest osób na świecie. W jaki sposób się jednak zorganizować do specjalnego eventu, na jakim kluczową osobą troszczącą się o scenografię muzyczną jest DJ? Co ubrać, w jaki sposób się zachowywać oraz na jaki napój alkoholowy się zdecydować, gdy wędruje się do lokalu pierwszy raz? Dla osób hulających często odpowiedzi na owe pytania będą proste, jednakże mniej obeznanym z pewnością się przydadzą.

Na jaki klub mam się zdecydować?

Wybrany przez nas lokal ma własny, specyficzny klimat. Żeby wybrać ten, który będzie zwyczajnie pasował do naszych preferencji, powinniśmy: po pierwsze – spytać znajomych, którzy przedtem w nich byli i wiedzą plus minus jaka przeważa tam atmosfera. Po drugie – sami przypadkowe odwiedzić i na własne oczy upewnić się, który jest dobry. Po trzecie – rozpatrzyć to, na czym głównie nam owego wieczoru zależy, m in. poszukujemy drugiej połówki, przyjaźni lub wyłącznie wariackiej zabawy do wschodu słońca. W Internecie mamy możliwość także odnaleźć mnóstwo stron w wariancie „informator imprezowicza”, na jakich znaleźć można orientacyjne instrukcje na temat konwencjonalnych przygotowań do wieczornego wyjścia. Jeśli jednak wyłoniliśmy event klubowy z DJ-em, to należy kierować się tutaj odrobinę odrębnymi regułami. Którymi?

Bez czego impreza będzie nudna?

Na wstępie w ogóle nie powinniśmy pić dużej ilości alkoholu na głodny żołądek oraz wędrować na event już wstawionym (lub wprost upitym). Wtedy cała impreza straci sens. Po godzinie czy dwóch w ogóle nie będziemy w stanie korzystać z uroków klubu. A co istotniejsze – z propozycji muzycznej DJ-a na zabawie! Najlepiej jak skonsumujemy pełnowartościowy posiłek (nie przejadając się). Do lokalu musimy powędrować ze spokojną głową, w świetnej formie oraz z przyjaznym nastawieniem. Nie powinniśmy „przyodziewać się” warstwowo, ponieważ przeważnie jest w nim bardzo ciepło. Można nieskrępowanie podskakiwać na krótkim rękawku. Mężczyźni, którzy zamierzają włożyć bluzę z długim rękawem, powinni natychmiastowo położyć ją z powrotem do szafki! Wyjątkowo łatwo powstaną skazy od potu, co może skutecznie zrazić Panie do asystowania w czasie tańca. Jeśli już jesteśmy przy Paniach… trzeba omijać z daleka cieplejsze spodnie, pończochy pod nimi oraz wszystkie rzeczy, które imitują wydziergane przez babunie na drutach… Całkowicie nie przeznaczone są one na wspomnianą okoliczność. Jeśli ciągle nie mamy pomysłu jak się ubrać, powinnyśmy popatrzyć na zdjęcia DJ-a na imprezie. Kolejną rzeczą jest nieziemski kolor biały. Klubowicze muszą z niego zrezygnować w interesie ciemniejszych kolorów. Biel mocno odbija światło i wyjawi wszystkie skazy bielizny. Bądź fakt kompletnego jej braku. Powinnyśmy dobrać z taktem błyszczące dodatki, np. fluorescencyjne bransoletki.

By zabawa nie była „porażką”, nie może rozgrywać się bezsprzecznie bez:

  • zgodnej paczki towarzyszy,
  • innych osób, w towarzystwie jakich szczególnie lubimy przebywać,
  • odrębnego miejsca dla osób tańczących oraz pijących,
  • zgadywanek, quizów oraz pozostałych gier
  • wspaniałej oprawy muzycznej

Trzy największe błędy pań idących na potańcówkę

Pokaźne szpilki. Niniejsze słowa są oczywiste dla większości klubowiczów. Takie buty są niezwykle niekomfortowe, z reguły twarde w środku i chorobliwie wyginają nogę. Można się łatwo przewrócić, dostać pęcherzy i odparzeń (zwłaszcza, kiedy posiadaczką niebotycznych szpilek jest pani zakładająca je raz na jakiś czas), nastąpić komuś na nogę i sprawić silny ból. Częstokroć do lokali wcale nie można wpadać w szpilkach posiadających obcas wykonany z metalu, bo możemy nimi uszkodzić, m in. parkiet lub wyjątkowe elementy wyposażenia. Drugim okropnym błędem kobiet jest podskakiwanie z rozłożonymi oraz jednocześnie mokrymi włosami. Można „zaatakować” nimi kogoś po buzi, w ogóle nie prezentuje się to elegancko i nie będzie korzystnie kogokolwiek odczuwane. Finałowym zasadniczym błędem Pań jest zabieranie ze sobą na imprezę z DJ-em masywnej torby z kompletnymi dokumentami, bogactwem kosmetyków, telefonem, tabletem oraz innymi rzeczami, które faktycznie są zbyteczne. Jeśli zdarzy się, że nikt z przyjaciół nie będzie nadzorował kurtek oraz torebek, możemy paść ofiarą kradzieży. A w takiej sytuacji stracimy wszystko, z czym weszliśmy do lokalu. Warto zabrać ze sobą skromną torebkę miejską do założenia na łańcuszku albo inną drobną torebeczkę, do której pakujemy wyłącznie to, co naprawdę niezbędne, np. pieniądze oraz telefon. Z taką torbą będzie można chociażby podskakiwać (jeżeli nie jest nadmiernie obciążona).

Jeśli zastanawiasz się w jaki sposób prezentuje się zabawa klubowa z udziałem popularnego DJ-a, kliknij w ten odsyłacz – DJ Jacek PP na eventy klubowe w Łodzi

Strona używa cookies
Ok