Projektowanie ogrodów z pasją
Październik 7, 2015
Atrakcyjne kursy jazdy defensywnej
Kwiecień 21, 2016

Nie ma imprezy bez muzyki. Jako profesjonalny DJ zapewnię Tobie i Twoim gościom zabawę przy muzyce na najwyższym poziomie. Od wielu lat organizuję takie imprezy jak: osiemnastki, wesela, studniówki, czy imprezy firmowe. Za każdym razem moi goście bawią się do białego rana przy serwowanych przeze mnie piosenkach. Każda impreza to dla mnie wyjątkowe wydarzenie, do którego podchodzę bardzo indywidualnie. Jako DJ zrobię wszystko, aby Twoja impreza była jedyna w swoim rodzaju.

DJ na osiemnastki.

Osiemnaste urodziny to wyjątkowa okazja. Zawsze omawiam z Klientem szczegółowy plan imprezy, dostosowując muzykę do jego preferencji. W dniu imprezy dostarczam zabawne akcesoria i sprzęt muzyczny, oraz dawkę pozytywnej energii, która udziela się wszystkim gościom. Imprezy takie jak osiemnastki wymagają ode mnie wiedzy na temat obecnych hitów, jak i utworów sprzed lat. W zależności od Twoich potrzeb proponuje konkurencyjne ceny i znakomite wrażenia.

DJ na wesela.

Każde wesele to impreza pełna elegancji i niezapomnianych chwil. A wszystko zaczyna się od pierwszego tańca Pary Młodej, któremu akompaniują dźwięki wybranej przez nich piosenki . jako DJ wiem, że organizacja wesela to nie lada wyzwanie. Wszystko musi być odpowiednio zaplanowane – od rozsadzenia gości, aż po wybór piosenek, przy których każdy będzie się dobrze bawił. W mojej karierze zawodowej miałem okazję wiele razy obsługiwać wesela i dziś potrafię idealnie dopasować muzykę do nastroju i zróżnicowanych gustów gości.

DJ na studniówki

Studniówka to ostatnia okazja do wspólnej zabawy z kolegami koleżankami z szkolnej ławki. Należy więc spędzić ją w doborowym towarzystwie przyjaciół i muzyki. Moje bogate doświadczenie zawodowe umożliwia mi organizację studniówki na najlepszym poziomie. Zajmę się przygotowanie oprawy muzycznej i dostawą niezbędnego sprzętu. Z pewnością będziecie zadowoleni z moich usług, a studniówkę będziecie wspominać miło przez długi czas.

Dj na imprezy dla firm.

Organizacja imprez firmowych to jedno z najprzyjemniejszych zadań zawodowych. Niezależnie od miejsca i czasu, będę w stanie poprowadzić całą imprezę, od prezentacji produktów i usług, obsługę gości, aż po granie do białego rana. Charyzma i znajomość rynku muzycznego to jedne z moich największych zalet. Łącząc je z mieszanką dobrej muzyki, zorganizuję dla Was imprezę firmową na najwyższym poziomie.

Moją przygodę muzyczną rozpocząłem już w liceum. Od tamtego czasu minęło już sporo lat, w trakcie których, zdobyłem bogate doświadczenie na scenie klubowej i w organizacji imprez takich jak: osiemnastki,, studniówki, wesela i imprezy firmowe dla wielu Klientów. Jako DJ cechuję się nie tylko świetnym słuchem, ale także gustem muzycznym. Potrafię dostosować się do typu imprezy i rozbawić każdego, kto stanie mi na drodze. Jestem Dj’em którego szukasz.

DJ na wesele – wejdź na moją stronę internetową po więcej informacji

Strona używa cookies
Ok