Uchwyty meblowe Gałki meblowe Dorabianie kluczy Bejce i lakiery Konserwacja mebli
Oferta firmy angra art w Białymstoku
Październik 23, 2016
Notariusz Akty notarialne Testamenty Taksa notarialna
Jakie są typy aktów notarialnych i ile wynosi taksa notarialna?
Październik 25, 2016

Oryginalne reklamy na zamówienie

Agencja reklamowa - banery - neony - oklejanie samochodów - kasetony reklamowe

Indywidualne podejście do każdego zlecenia

”Kaczka, znosząca jajka zachowuje się spokojnie. A co robi kura? Gdacze, jak najgłośniej! Pytanie: na jakie jajka większy popyt?” (U. Werner, „Reklama”)

Nasza agencja reklamowa istnieje zaledwie od 2015 roku, jednak reklamą i jej działaniem na przyzwyczajenia klientów zajmowaliśmy się już znacznie wcześniej – mniej więcej od 2005 roku. Dzięki niemałej wiedzy oraz doświadczeniu, pozyskiwanemu wraz z kolejnymi oryginalnymi zleceniami, zdobyliśmy uznanie i sympatię wielu marek. Co ważne – nadal z nimi współtworzymy i radujemy się z naszych sukcesów. Do naszej firmy przynależą czterej profesjonaliści, którzy są w stanie uskutecznić każdy wyjątkowy projekt albo przekształcić obecnie istniejący. Świat promocji mocno się rozwija, a my musimy dotrzymać mu kroku. Dlatego też inwestujemy w aparaturę najlepszej jakości, bierzemy udział w branżowych przeszkoleniach oraz zapoznajemy się z świeżymi technologiami. Aktywnie popieramy drużynę rowerową PIE3CKI Team. Nie zapominamy zatem o tak ważnej dzisiaj inicjatywie niekomercyjnej. Dzięki oferowanej przez nas reklamie konsument może wyłonić akurat Wasz artykuł lub usługę spośród wielu ofert.

Oklejanie samochodów, tabliczek i szyldów

Zajmujemy się fachowym projektowaniem reklamy na folii oraz pokrywaniem nią pojazdów osobowych, dostawczych, zawodowych (np. lawet, ciężarowych albo autokarów), witryn sklepów każdej branży, barów i lokali handlowych, tabliczek oraz szyldów. Pokrywamy obiekty z wykorzystaniem przeróżnych wariantów folii m.in. translucentnych do oświetlenia, polimetrycznych, monometrycznych, ploterowych, wylewanych bądź mrożonych. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, zatem na wstępie omawiamy z Nabywcą dwie ważne kwestie: 1) materiał, z którego ma być wykonana reklama, 2) metodę oklejania. Stosujemy wyłącznie preparaty i urządzenia uznanych marek, przykładowo. Avery – Surface cleaner. Warto pamiętać, że naklejana reklama jest nie tylko nośnikiem informacji, lecz dodatkowo chroni lakier przez nieodpowiednimi czynnikami materialnymi (zadrapania lub mętnienie). Aby obejrzeć w jaki sposób wyglądają oblepione folią samochody najlepiej wprowadzić w wyszukiwarkę, np. „oklejanie Białystok” czy „oklejanie samochodów Białystok”. Jeżeli chodzi o pokrywanie wystaw, to można wybrać laminowanie, oczkowanie lub kołnierz. Tworzymy reklamy m.in. na siatkach mesch i tkaninach winylowych.

Kasetony z dibondu, lica winylowego i profilu aluminiowego

Nasza firma zajmuje się również tworzeniem kasetonów reklamowych w formie jednostronnej lub dwustronnej. Buduje się je naściennie, przy ścianie lub na słupie. Ogólnikowo wyodrębnia się trzy rodzaje kasetonów: stworzone z profilu aluminiowego, z dibondu i z licem winylowym. Kasetony z profilu aluminiowego otrzymuje się z aluminiowych ścianek, których wielkość wynosi 10,14 lub 17 cm. Część przednia kasetonu to przezroczyste tworzywo sztuczne. Na nim umieszcza się zamówioną przez Kupującego grafikę, przykładowo. z folii. Jeżeli zdecyduje się na kaseton jednopłaszczyznowy, wtedy reklama będzie umiejscowiona na pojedynczej stronie, natomiast na przeciwnej będzie zauważalna ocynkowana blacha. Na szczególną uwagę zasługują kasetony reklamowe z dibondu, czyli ze specjalistycznego materiału kompozytowego. Od kasetonu wyprodukowanego z tworzywa aluminiowego różni go głównie elegancja wykonania. Nie widać łączeń między brzegami i częścią frontową. Grafika powstaje z wyfrezowanych wykrojów, które następnie podkleja się malowanym tworzywem. Ostatni wariant kasetonu reklamowego – posiadającego lico winylowe – jest instalowany powszechnie na elewacjach przestronnych galerii handlowych albo okazałych słupach reklamowych. Z tkaniny winylowej można opracować rzeczywiście zdumiewające kasetony, których wielkość dobiega nawet 200 metrów. Dzięki temu specjalnemu budulcowi bezproblemowe stało się opracowanie choćby najbardziej skomplikowane grafiki. Obok wymienionych typów nasz zespół zajmuje się także tworzeniem kasetonów tłoczonych, płaskich, eliptycznych, wewnętrznych, OWZ, stojaków PCV, OWZ i liter przestrzennych. Ostatni typ projektuje się w formie napisów przestrzennych albo logotypów, które są rozświetlane diodami LED. Mogą być stworzone z takich surowców jak: plexi, aluminiowa blacha, PCV i taśma aluminiowa. U nas pracują jedynie wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy – spawacze, ślusarze, instalatorzy i elektrotechnicy. Wszyscy dysponują adekwatnymi do specjalizacji uprawnieniami.

Reklama świetlna 3D – neony i banery

W naszej firmie można zamówić nowatorskie typy reklam optycznych, m.in. banery oraz neony. Banery cieszą się od długiego czasu niesłabnącą renomą, albowiem posiadają ogromne rozmiary. Z łatwością zatrzymują wzrok przypuszczalnych nabywców, właściwie nie można przespacerować się wzdłuż nich obojętnie. Przeważnie wytwarza się je z budulca winylowego, niezwykle odpornego na złe czynniki zewnętrzne. Podświetlany baner wkłada się na uprzednio zbudowaną strukturę lub zamocowuje do specjalnych zaczepów osadzonych w budynku. Ich zasadniczą dogodnością jest łatwość umieszczenia w miejscu nieosiągalnym dla pozostałych wariantów reklam. Mogą mieć każdą długość oraz szerokość – hamuje je jedynie wielkość osiągalnej na budynku płaszczyzny. Reklama świetlna w formie neonu jest jednakowo atrakcyjna. Ekscytuje przechodniów nietypowym zmieszaniem barw. Nasz zespół jest w stanie zaspokoić oczekiwania choćby wyjątkowo wymagających Klientów oraz przygotować konstrukcje z rur niebarwionych, malowanych w masie albo proszkowanych. Gwarantujemy długotrwałą żywotność, dostrzegalność z dużych odległości i ciekawy wygląd.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej kliknij w link – Oklejanie Białystok

Strona używa cookies
Ok