deski kompozytowe Twinson deski bezobsługowe deski tarasowe
Bezobsługowa deska tarasowa Twinson
Listopad 17, 2016
Armatura pneumatyczna - Sprężarki tłokowe - Elektrozawory pneumatyczne
Instalacje pneumatyczne dla każdego
Listopad 23, 2016

Wynajem dymu ciężkiego Warszawa

Wytwornica ciężkiego dymu wynajem wytwornicy niskiego dymu obsługa dymownicy

W poszukiwaniu Dj’a idealnego

Czy razem myślicie o tak spektakularnym pierwszym tańcu, że rodzina i przyjaciele będą naprawdę wzruszeni i długo go nie zapomną? O atmosferze przesiąkniętej tajemnicą, zdumieniu w oczach najdroższych wam osób oraz własnych? Jeśli Wasza odpowiedź jest pozytywna, niewątpliwie potrzebujecie wytwornicy poetycznych chmur.

Ślub stanowi jeden z najistotniejszych etapów w życiu – nie da się temu zaprzeczyć. Jakiekolwiek przygotowania muszą być idealnie dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, gdyż nikt wcale nie zamierza przeżyć w takiej chwili jakichś uciążliwości połączonych, przykładowo z bezczelnością podchmielonego dj’a, złej jakości tortem weselnym albo spragnionymi gośćmi z powodu braku dań. Skoro zdecydowaliśmy się na dj’a, powinniśmy odpowiednio wcześniej zarezerwować sobie u niego termin, podyskutować o tym, jak ma wyglądać oprawa muzyczna podczas tej niepowtarzalnej okazji, podpisać umowę (która mieści w sobie wszelkie niuanse), podtrzymywać z nim kontakt mailowy (najlepiej, żeby był dostępny przez cały dzień) oraz co najważniejsze – określić z wyprzedzeniem harmonogram przyjęcia. Idealnie jest jeśli pojawi się on na nim sporo przed rozpoczęciem, żeby przygotować wszystkie atrakcje. Zawodowy dj nie tylko zadba o bogatą oprawę muzyczną, lecz również pociągnie całą imprezę uzupełniając ją rozmaitymi grami, tańcami integracyjnymi i naturalnie odpowiednią dawką humoru.

Pierwszy taniec „w chmurach”

Aby pierwszy taniec nabrał oryginalnego charakteru, powinniśmy zakupić bądź wypożyczyć wytwornicę dymu ciężkiego. Dzięki niej będziemy świętować w gęstych, widowiskowych chmurach unoszących się przy każdym naszym ruchu. Działanie wytwornicy opiera się w skrócie na oziębianiu dymu, a dalej przesuwaniu go w okolicę ziemi. W aparaturze musi znajdować się pokruszony lód bądź wkłady suchego lodu o wadze od 4 do 8 kilogramów. Dymownica wyeksponuje większość efektów świetlnych oraz sprawi, że ten wieczór będzie naprawdę magiczny. Jeżeli poszukujemy takiego przyrządu na własne wesele, powinnyśmy wejść na stronę dj’a Robby’ego. Wybierając go na reżysera scenerii muzycznej można liczyć na cudowny taniec niczym z filmu „Nieodparty urok” (grają w nim Sarah Michelle Gellar i Sean Patrick Flanery). Można też wprowadzić w wyszukiwarkę określenia „Ciężki dym Warszawa” i znaleźć w rezultatach propozycje najmu takiej wytwornicy. Nadaje się ona na każdego rodzaju imprezy okolicznościowe, na przykład:

  • zabawy taneczne
  • imprezy klubowe, np. z okazji walentynek itp.
  • przyjęcia prywatne, przykładowo „domówki”
  • przyjęcia firmowe, przykładowo w siedzibie firmy
  • imprezy karnawałowe
  • wesela w plenerze
  • bale maturalne
  • inne zabawy okazjonalne, które potrzebują niezwykłej oprawy wizualnej i dźwiękowej

Oprócz nieziemskich chmur wznoszących się podczas imprezy możemy zaznajomić się z propozycją uzyskiwania syntetycznego śniegu (piany bądź baniek mydlanych), wyrzutni serpentyn i konfetti albo wyrzutni i działek CO2. Jeżeli mamy na uwadze wytwornicę baniek mydlanych częstokroć dokupuje się fluorescencyjny roztwór UV, ażeby otrzymać zachwycający efekt „lśniących” baniek. Tymczasem sztuczny śnieg perfekcyjnie nadaje się na imprezy domowe, klubowe bądź barze. Można go używać przez cały rok, bez względu na to czy temperatura poza domem wynosi +25 lub -25 stopni. Świetnie sprawdzi się w „zimowym” programie teatrów. Na zabawach rodzaju „Piana Party” z kolei pierwsze miejsce będzie posiadać wytwornica gęstej piany – zarówno na świeżym powietrzu, jak i w klubach. Wyrzutnia CO2 może być użyta podczas uroczystości weselnej w punkcie kulminacyjnym, eventach albo koncertach.

Wynajem wytwornicy dymu

Wypożyczenie wytwornicy ciężkiego dymu jest najkorzystniejszym zabiegiem na „zatajenie” wszystkich braków, które powstają podczas tańca. Chmury otulą cały parkiet razem z Waszymi nogami do 20 cm w górę. Praktycznie w ogóle nie będzie więc widać, np. kiedy któreś z was nadepnie towarzyszowi na nodze. Członkowie rodziny oraz przyjaciele osłupieją z wrażenia, a ich oczy będą skierowane tylko na Wasze uśmiechnięte twarze pełne szczęścia. Można niewątpliwie samemu zakupić dymownicę oraz podszkolić się z jej obsługi. Jeśli zależy Wam jednakże tylko na tym wyjątkowym „tańcu w chmurach”, należałoby ją wynająć wraz z obsługą. W ogóle nie będziecie musieli martwić się, jeżeli coś pójdzie nie tak. Z reguły wynajmujący dołącza do niej specjalny płyn, który jest wliczony do ceny wypożyczenia. Należałoby dodać, że w zastępstwie typowych kostek lodu (takich, jakie wrzucamy do drinków) lepiej jest zaopatrzyć się w suchy lód. Przede wszystkim jest dużo efektywniejszy, po drugie – dostarcza niewspółmiernie ciekawszy efekt, po trzecie – koszt zakupu 10-15 kg nie jest przesadzony i wynosi blisko 150 – 250 zł. Zadbajmy o to, żeby zapytać wydzierżawiającego czy udostępni nam markowe urządzenie. Lepiej nie decydować się na dostępniejsze „podróbki”, albowiem nie osiągniemy takiego wyniku na jaki liczymy.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej kliknij w link – Ciężki dym Warszawa

Strona używa cookies
Ok