siatka na krety siatka przeciwko kretom siatka rabatowa
Siatka przeciw kretom
22 lutego, 2017
Leczenie nadpotliwości Zabiegi leczące nadmierną potliwość Leczenie nadpotliwości Grudziądz
Skuteczne leczenie nadpotliwości
26 lutego, 2017

Depilacja laserem medycznym

Laseroterapia dla mężczyzn depilacja laserowa dla panów Bydgoszcz

Popularne sposoby usuwania zbędnego owłosienia

Obecnie nie jedynie kobiety śnią o tym, by mieć cudowne, jędrne i perfekcyjnie gładkie ciało. Często zapomina się o takiej sprawie iż mnóstwo nietutejszych przedsiębiorstw udostępnia kosmetyki dla przedstawicieli „silnej płci”, na przykład konturówki do oczu, szminki lub pudry. Panowie mają możliwość przebierać spośród niemałej ilości trików przeznaczonych do akcentowania indywidualnej urody. A co konkretnie dzieje się w przedmiocie depilacji? Mężczyźni, którzy uprawiają reprezentatywne sporty, a właściwie muszą ubierać na siebie specjalistyczne kostiumy (np. w kolarstwie bądź w czasie zawodów pływackich), są zmuszeni do epilowania określonych części ciała. Rowerzyści muszą koniecznie golić całe nogi, zaś pływacy – włosy na głowie oraz tors. Z jakich taktyk mają szansę korzystać? Oczywiście z wszelakich dostępnych w drogeriach i gabinetach kosmetycznych. Konkretne części ciała mogą golić za pomocą elektrycznych maszynek do golenia, plastrów z woskiem oraz specjalistycznych kremów. Jest to związane niemniej z wyraźnymi przeszkodami. Nade wszystko z poświęcaniem dużej ilości czasu i systematycznym przepowiadaniem przedstawionej czynności. Czy funkcjonują inne zabiegi na zredukowanie niepotrzebnego owłosienia?

Zabiegi depilacji laserowej

Przedstawicielki płci pięknej raz za razem zapisują się na zabiegi depilacji laserowej, albowiem ma ona niezwykle wiele mocnych stron. Po pierwsze – po paru zabiegach nie trzeba już absolutnie denerwować się zbędnym owłosieniem (depilacja laserowa usuwa je do końca życia). Po drugie – kuracja jest w pełni pewny oraz niebolesny. Po trzecie – w ogóle nie musimy na niego przygotowywać masy pieniędzy (wystarczy zaledwie kilka sesji). Oraz ostatnie – przypuszczalnie najistotniejsze – koniec z częstą depilacją. Dlaczego więc wcale nie mieliby z niej korzystać panowie? Sporo z nich jest zaintrygowanych nowinkami w sprawie mody i urody. Nabywają nie jedynie konwencjonalne kremy do pielęgnacji cery, ale też bardziej wyrafinowane „specjały”. Laserem mamy szansę nie tylko redukować zbędne włosy, ale także uleczać nadmierną produkcję potu. Panowie mają możliwość zatem uwolnić się od włosków w okolicy pach, wrastających włosków w miejscach wstydliwych (z którymi nieraz mają problem panie) bądź szpetnych włosków z paluchów u stóp. Ci, którzy uskarżają się na duże owłosienie na barkach i plecach, również szybko oraz sprawnie mają opcję się od niego uwolnić.

Zanim udamy się na zabieg…

Na wstępie trzeba bezwarunkowo spotkać się z profesjonalistą (kosmetologiem), jaki obejrzy wygląd naszej skóry, opisze jej typ i wykluczy przeciwwskazania. Potem weźmiemy dosyć wyczerpującą listę dotyczącą tego, czego nie wolno robić przed zabiegiem oraz z jakim wyprzedzeniem czasu. Uniwersalne wytyczne są następujące:

Przed każdym zabiegiem trzeba precyzyjnie wyczyścić skórę. Nie powinno się aplikować na nią mocnych kremów, kremów brązujących oraz rozmaitych kosmetyków. Skóra bezwzględnie musi być ogolona, z wyłączeniem wąskiego obszaru. Kosmetyczka przysunie w to miejsce wyjątkowe urządzenie stosowane do ustalania parametrów włosów. Skóra absolutnie nie może być poraniona bądź za bardzo wysuszona. Na kilka tygodni przed zabiegiem w żadnym przypadku nie możemy stosować automatycznych strategii zwalczania owłosienia, m in. wosku czy maszynek zasilanych prądem.

O dodatkowych poleceniach przed wizytą niewątpliwie poinformuje nas kosmetyczka. Każda skóra jest wyjątkowa, ma różne potrzeby oraz należy użytkować inną pielęgnację. Z tej przyczyny pozostaje dostosować cechy lasera, żeby przenigdy nie było mocnych niemiłych konsekwencji, np. poparzeń. Realizuje się to przy użyciu aparatury Skintel. Odszyfrowuje ono zakres aktywnej melaniny w naskórku i na tej podstawie opisuje siłę wiązki światła. W trakcie epilacji powinniśmy się poczuć swobodnie, gdyż nie ma jakiegokolwiek ryzyka, iż powstaną nieładne rany bądź pozostałe niedoskonałości.

Mamy szansę zrealizować zabieg epilacji laserowej na ciemnej skórze

Całokształt zależy od tego, z jakiego konkretnie aparatu będzie korzystał określony salon. Depilacja brązowej skóry jest dopuszczalna od dłuższego czasu dzięki innowacyjnemu laserowi Palomar Vectus. Laseroterapia jest dobierana odrębnie, a do skóry na wstępie przykłada się aparaturę badającą. Ryzyko oparzeń na pewno właściwie nie istnieje. Mamy możliwość zatem umówić się na spotkanie do kosmetologa w wybranym czasie. Oliwkowa skóra jest problemem w przypadku reszty urządzeń, jakie absolutnie nie są tak wydajne oraz korzystają z nieaktualnej technologii likwidowania zbytecznego owłosienia.

Epilacja laserowa jest niewątpliwie genialnym planem dla wszystkich przedstawicieli silnej płci, jacy pragną pozbyć się zbędnego owłosienia z klatki piersiowej bądź okolic pośladków. Współcześnie zwraca się uwagę na bowiem komfort działania. Jeśli coś nam przeszkadza, a pozbycie się „tego czegoś” praktycznie w ogóle nie ma jakichkolwiek niekorzystnych rezultatów zdrowotnych, można się na to bez problemu zdecydować. Jeśli planujesz poczytać o wiele więcej o tym zabiegu, kliknij w ów odsyłacz – Depilacja laserowa

Strona używa cookies
Ok