Zwalczanie korników Warszawa - Zwalczanie szkodników drewna - Szkodniki drewna - Jak pozbyć się korników - Usuwanie korników z drewna
Zwalczanie korników i innych szkodników
18 marca, 2017
Nowoczesna depilacja epilacja laserowa toruń depilacja łydek
Depilacja laserowa sposobem na gładkie ciało
20 marca, 2017

Depilacja laserowa – sposób na wrastające włoski

Depilacja laserowa Trwałe usuwanie owłosienia Laser Palomar Vectus

Depilacja laserowa – nowatorski sposób na usunięcie zbytecznego owłosienia

Maszynki oraz balsamy do golenia, balsamy opóźniające odrastanie włosów, depilacja za pomocą plastrów – to zapewne najprostsze sposoby redukowania zbędnego owłosienia. Czy są one skuteczne? Na pewno sprawdzają się na kilka albo kilkanaście dni, jednakże po tymże czasie czynność należy powtórzyć. I to istotnie jest fundamentalny motyw wynalezienia depilacji laserowej – mianowicie zabiegu usunięcia owłosienia już na zawsze. Nie jest to koncept nowy, bowiem jakiś czas temu wiele osób umawiało się na terapię z użyciem Light Sheer Duet. Dzisiaj najnowszym oraz najsprawniejszym laserem jest Palomar Vectus, który w szybszym tempie usuwa włosy nawet z obszernych partii ciała. Odkrywcy, którzy zbudowali, a w dalszej kolejności wprowadzili do obiegu oba lasery medyczne, w drugim przypadku zainstalowali bardziej jednolitą wiązkę światła. Takie rozstrzygnięcie zagwarantowało wzmocnienie wydajności zabiegu, skrócenie czasu jego przeprowadzania oraz zredukowanie tzw. „gorących punktów”. Depilacja laserowa jest wygodnym zabiegiem oraz możemy ją z dobrym rezultatem używać do okolic intymnych, skóry bardzo podatnej na uczulenia lub opalonej. Mają możliwość po niego sięgnąć osoby, które posiadają nierówny koloryt skóry, reagują negatywnie na balsamy do depilacji bądź mają kruche naczynka krwionośne. Palomar Vectus to leczniczy laser diodowy, który zdobył sporą ilość ekskluzywnych nagród. Co nie mniej znaczące, absolutnie nie powoduje jakichkolwiek skutków ubocznych.

Zwykle trzeba od 3 do 5 zabiegów, żeby całkowicie usunąć wszystkie włosy. W przypadku kiedy wyselekcjonujemy kilka partii, m in. przedramiona oraz pośladki zarazem, wówczas kosmetyczka może to wykonać podczas jednorazowej wizyty. Właściwie ilość zabiegów zależy od rodzaju owłosienia oraz momentu, na którym znajduje się meszek. Pierwszy zabieg usuwa włoski bardzo widoczne, najmocniejsze, które są w końcowej fazie wzrostu. Ogólnie rzecz ujmując nie wszystkie po prostu rosną za jednym razem, z tego względu laser usuwa blisko 30 % owłosienia po pierwszym razie.

Czy depilacja laserowa faktycznie zapewnia fantastyczne efekty?

Na pewno są one o wiele atrakcyjniejsze aniżeli w przypadku depilacji innymi technikami. Depilacja laserowa to trwała depilacja, a w czasie życia mogą dać się zauważyć tylko pojedyncze włosy (m in. w wyniku w wyniku przyjmowania niektórych leków). Klientki, jakie zdecydowały się na owy zabieg oraz zamieszczają swoje opinie na blogach w 99% są zadowolone z rezultatów. Zwłaszcza, iż jest to idealna technologia na wrastające włosy. A dokładniej? Przykrym rezultatem nieuważnych depilacji lub po prostu podatności są drobne ranki na skórze, rozognione grudki bądź krosty. Potrafią również wystąpić stany zapalne, a wówczas wizytacja u medyka jest czasami niezbędna. Włoski ogólnie rzecz ujmując nie mogą przeniknąć przez skórę oraz pozostają w niej. W meszku włosowym zaczyna zbierać się ropa, zaś wtedy powstają blizny. Depilacja laserowa jest dobrą opcją, ażeby poradzić sobie z tym problemem.

Przed pierwszą wizytą kosmetyczka przykłada do skóry czujnik SkinTel. Jego celem jest wykonanie oceny włosków i dostosowanie mocy wiązki świetlnej. Lasery starszej generacji nie posiadają takiej zdolności, z tego względu przed konsultacją należałoby ustalić, jakim sprzętem dysponuje wybrany salon. Inteligentny skaner monitoruje wiele paramentów równocześnie, m.in. koloryt oraz gęstość włosów. Nie musimy się zadręczać, iż urządzenie będzie zadawało ból albo wystąpią poparzenia.

Dobre strony depilacji laserowej

Jako najważniejszy walor trzeba uznać zaoszczędzony czas, ponieważ nie trzeba już więcej golić skóry po depilacji laserowej. Wystarczy przestrzegać zasad higieny w taki sposób, jak realizowaliśmy to do pierwszej wizyty w salonie. Nie należy również kupować nowych golarek, inwestować w markowe urządzenia używane w domach, trudzić się z rozgrzewaniem wosku oraz dyskomfortem. Kobiety preferują epilację z powodów czysto funkcjonalnych. Są w stanie śmiało powędrować na plażę w stroju kąpielowym, nie muszą wstydzić się odosobnionych wystających włosków ani krosteczek. Można cieszyć się aksamitną skórą! Dużym atutem dla Klientek depilujących okolice intymne jest szansa znieczulenia owego niesamowicie czułego miejsca. Chłodzący żel ogranicza intensywność odczuwania kolejnych impulsów wysyłanych przez laser. Do pozostałych zalet możemy zaliczyć brak powikłań po kuracji (warto jednak zaznajomić się z przeciwwskazaniami). Trwałe usuwanie owłosienia jest zazwyczaj nadzwyczaj drogie, z tego względu warto zobaczyć regionalne oferty i ustalić czy przypadkiem jakiś salon nie wprowadził zniżek.

Interesujące fakty

W czasie trzeciej zabiegu laserem leczniczym Palomar Vectus możemy uwolnić się od około 90% włosów

Za pomocą Palomar Vectus mamy szansę niszczyć włosy nawet na dobrze opalonej skórze

W 1997 roku pojawił się laser aleksandrytowy, za pomocą którego można było ograniczać niepożądane owłosienie

Można rozróżnić cztery typy laserów, wykorzystywanych dzisiaj do depilacji laserowej: laser rubinowy, aleksandrytowy, klasyczny oraz neodymowo yagowy.

Jeśli zaciekawiła Cię depilacja, wejdź w link i sprawdź najczęstsze pytania.

Strona używa cookies
Ok