prawnik Toruń obowiązek alimentacyjny kancelaria
Kto może żądać alimentów? Porady adwokata
Marzec 31, 2017
Wynajem ekranów LED wynajem telebimów obsługa techniczna imprez
Wynajem czy zakup ekranu LED?
Kwiecień 4, 2017

Jak mieć piękny, płaski i umięśniony brzuch? Odchudzanie dla każdego

skuteczne odchudzanie odchudzanie toruń modelowanie sylwetki

Jak wyszczuplić brzuch?

Doskonale płaski brzuch to fantazja ogromnej liczby osób – zarówno przedstawicielek płci pięknej, jak również mężczyzn. Wspaniale by było w sytuacji, gdyby był zachwycająco umięśniony oraz trochę atletyczny (z tzw. „kaloryferkiem”). Brzuch to taka partia ciała, która najbardziej nas obchodzi podczas treningu i przy wybieraniu wielorakich diet. Osoby, które niemało poświęcają uwagi własnej kondycji, mają szansę pochwalić się ślicznym, płaskim brzuszkiem i triumfalnie wędrują po plaży bądź wylegują się na leżakach nad jeziorkiem. Nie ma się czemu dziwić, gdyż brzuch jest ową sferą ciała, która pociąga płeć przeciwną. Mamy szansę także przyuważyć takie osoby, którym absolutnie nie zależy na wyraźnym negliżu oraz wcale nie pokazują tak entuzjastycznie umięśnionego brzuszka. Nad kondycją trzeba pracować – nie możemy żyć kłamstwami.

Jeżeli chcemy leniuchować popołudniami na sofie zamiast wędrować na fitness w wodzie czy ćwiczyć z trenerem, to na sto procent absolutnie nie spełnimy takiego fantazjowania. Zamiast zachwycającego bikini bądź spodenek, nie będziemy mieli wyboru i będziemy musieli zakładać nieładne kostiumy, tankini ze spódniczką bądź bokserki i t-shirt. Każdy powtarza: koniecznie zadbaj o swoje zdrowie, satysfakcjonujące efekty da prawidłowa dieta i ćwiczenia. Ale czy na pewno? Czy jest to istotnie takie łatwe, jak podkreślają przyjaciele? Czy potrzebna jest tylko dieta bogata w warzywa oraz owoce, trochę ćwiczeń i co najważniejsze – brzuszków, aby można było chwalić się wszystkim naokoło płaskim brzuchem? Otóż nie bardzo. Odchudzanie mówiąc w skrócie nie opiera się tylko na owych banalnych rzeczach, ale ponadto na genetyce, a więc skłonnościach biologicznych.

Czy można schudnąć robiąc tylko brzuszki?

Absolutnie nie możemy „spalić” tkanki lipidowej wyłącznie w pewnym rejonie, wskazany jest ogólny wysiłek wszystkich części ciała. Oporny tłuszczyk odkładany przez nasz organizm spala się równomiernie, innymi słowy – w każdej części ciała równomiernie do zawartości komórek tłuszczowych. Odchudzanie występuje wielostronnie, tyczy się wszystkich partii ludzkiego ciała, natomiast reklamy w TV, które mówią inaczej, najzwyczajniej w świecie naciągają. Fundamentalną funkcję pełni tu genetyka, bowiem pewne osoby posiadają mocniejsze tendencje do odkładania tłuszczyku wyłącznie przez to, że ich przodkowie i inne osoby z rodziny, także miały z tym niemały dylemat. W trakcie robienia wyłącznie pojedynczych brzuszków na sto procent nie wyeliminujemy nieestetycznych fałdek, bo w owym czasie będziemy przetwarzać nieznaczną ilość energii. Ćwiczenia na brzuch wzmacniają mięśnie w dręczącej nas strefie i po czasie może się okazać, że mamy tam dużo więcej centymetrów niżeli przewidywaliśmy. Mięśnie są coraz mocniejsze (wykształci się nam solidne podparcie), natomiast tłuszcz pozostanie.

Nowoczesne sposoby na płaski brzuch

Oprócz zharmonizowanej diety i sportu ogólnego (a mianowicie aktywności działających w interesie wszystkich części ciała, a nie wyłącznie wyselekcjonowanej grupy), możemy skorzystać z profesjonalnego odchudzania w salonach rzeźbienia sylwetki. Mówiąc w skrócie nie chodzi tutaj jednak o to, ażeby codziennie chodzić na masaże jakimiś dziwnymi urządzeniami…i darować sobie obydwie sprawy wymienione powyżej. Wszystko musi obowiązkowo być ze sobą powiązane – odpowiednia dieta, aerobik oraz kuracje kosmetyczne, jakie ujędrnią naskórek, usuną cellulit, skorygują fałdki w miejscach, na które dieta i aktywność fizyczna bynajmniej nie potrafią nic zaradzić.

W ostatnim czasie takim efektownym zabiegiem jest na przykład liposukcja bez skalpela za pomocą aparatury Med 2 Contour Medical. Za jego pomocą mamy szansę efektywnie usunąć tkankę tłuszczową z kluczowych miejsc, przykładowo na boczkach. Chodzi tu ogólnie rzecz ujmując nie tylko o oszałamiające wyszczuplenie po jednym zabiegu, ale również zredukowanie miejscowej tkanki tłuszczowej. Specjalistyczna głowica wciąga w regularnych odstępach fałdy skóry, a fale dźwiękowe rozdzielają komórki tłuszczowe. Są one potem wyrzucane z naszego ciała poprzez limfę, natomiast potem – przez wątrobę. Możemy też zaczerpnąć z Maximusa TriLipo, który poprawia wygląd zewnętrzny skóry, jej napięcie, wyszczupla figurę, likwiduje cellulit oraz zmniejsza miejscową tkankę lipidową. W odróżnieniu od pierwszego, Maximus ma wpływ w zasadzie nie tylko na komórki tłuszczowe, ale również na mięśnie. Zaś precyzyjnie: mobilizuje komórki skóry właściwej, tkankę pod skórą oraz muskuły, ażeby ekspresowo i skutecznie wyszczuplić ciało. Oporny tłuszczyk przybiera formę płynną, bo wpływają na niego fale elektromagnetyczne. A taki stan rzeczy przyczynia się do tego, że nasza bariera ochronna oraz mięśnie są dokładnie rozgrzane. Takim urządzeniem można też zmniejszać widoczność zmarszczek naokoło oczu i ust, jak również wymodelować owal twarzy. Sporo osób decyduje się także na innowacyjne zabiegi z użyciem endermologii, np. na masaż próżniowy. To przypuszczalnie najatrakcyjniejsza alternatywa, bo musimy wdziać charakterystyczny strój, a kosmetolog wykonuje zabieg ssącą głowicą, która „ześlizguje się się” po tymże ubiorze.

Jeżeli zaciekawił Cię ten tekst, wyszukujesz niezawodnego sposobu na uwolnienie się od opornej tkanki tłuszczowej w sumie nie tylko w okolicy brzucha to kliknij w odsyłacz obok – Odchudzanie – a może odnajdziesz właśnie to czego szukasz.

Strona używa cookies
Ok