kursy i szkolenia dla kierowców pogotowia ratunkowego kursy na pojazdy uprzywilejowane Toruń
Kierowcy karetek muszą kończyć specjalistyczne kursy
16 marca, 2017
Zwalczanie owadów - Zwalczanie pluskiew- Zwalczanie karaluchów - Zwalczanie korników - Zwalczanie insektów - Dezynsekcja - Fumigacja - Usuwanie pluskiew, karaluchów i korników
Sposoby zwalczania owadów
17 marca, 2017

Precyzyjne technologie usuwania cellulitu

Medycyna estetyczna redukcja tkanki tłuszczowej usuwanie cellulitu regeneracja skóry

Aktualnie dzięki medycynie estetycznej mamy szansę w prosty, tylko czasem bardzo drogi sposób, walczyć z niedoskonałościami ciała. Redukowanie zmarszczek, usuwanie blizn, aktywne wyszczuplanie, powiększanie ust lub neutralizowanie cieni pod oczami – to wyłącznie wybrane z grona cudownych terapii poprawiających wygląd. Dzięki rewolucyjnym metodom mamy możliwość skutecznie walczyć z oznakami przemijającego czasu, zbędnymi kilogramami, a nawet bruksizmem. Ludzi nadal ekscytuje wątek nieprzemijającej młodości oraz doskonałego ciała. Jakie zatem zabiegi wytworzyła dla nas medycyna estetyczna?

Stymulowanie naturalnych procesów odnowy skóry

Jednym z ciekawszych środków z obszaru medycyny estetycznej jest Dermapen. Dzięki niemu polepsza się zwartość skóry oraz jej elastyczność. Blizny pooperacyjne oraz nierówny koloryt po paru wizytach rzeczywiście są nie do odróżnienia od reszty skóry. Osoby, które planują polepszyć jakość skóry, ujednolicić jej odcień oraz zredukować zmarszczki, na pewno będą zadowolone. Na rezultaty nie trzeba bowiem miesiącami czekać. Intensyfikacja wewnętrznych powłok skóry wywołuje zwiększoną wytwórczość kolagenu oraz elastyny. Kuracja Dermapen spełnia oczekiwania w złożonym redukowaniu łysienia, usuwaniu blizn potrądzikowych i korekcie widoczności rozstępów. W trakcie zabiegu skóra jest „raniona”, a pod powierzchnię wprowadzane są mieszanki aktywne, m in. osocze bogatopłytkowe. Komórki skóry są stymulowane do dynamicznej regeneracji.

Medycyna estetyczna w walce z otyłością

Permanentny brak czasu, używki, napięcie emocjonalne oraz kilkanaście innych elementów oddziałuje na pojawienie się niepotrzebnych kilogramów. Trzeba jednoznacznie powiedzieć, że otyłość jest dużym problemem XXI wieku. To nie tylko dylemat natury kosmetycznej, lecz co najważniejsze choroba. Organizm przyjmuje wyjątkowo pożywne pokarmy oraz mówiąc w skrócie nie jest w stanie ich całkowicie wykorzystać. Co zrobić z nieprzydatnymi kaloriami? Nasz organizm zaczyna koncentrować tkankę lipidową pod skórą, a gdy jest jej już zbyt dużo, zaczynamy mieć kłopoty z oddychaniem, aktywnością fizyczną etc. Forma fizyczna wyraźnie się zatem osłabia. Medycyna estetyczna wyszła vis-a-vis takim problemom, a uczonym udało się skonstruować dużą ilość zabiegów, które mają za zadanie zredukowanie nagromadzonej tkanki tłuszczowej. Odchudzanie mamy możliwość zacząć od takich kuracji, jak Med 2 Contour Medical bądź Maximus TriLipo.

Trwała redukcja cellulitu

Jeżeli planujemy pozbyć się niepożądanej tkanki lipidowej, brzydkich grudek pod skórą oraz ujędrnić ciało, to świetne efekty zaraz po paru sesjach dostarcza Med 2 Contour Medical. Urządzenie jest zaopatrzone w dwie fachowe głowice. Efektywność pierwszej bazuje na ultradźwiękach, które trafiają do wnętrza ciała i niszczą tkankę lipidową. Dodatkowa głowica jest stosowana do drenażu limfatycznego, co oznacza, iż wyzwolone komórki tłuszczowe migrują poprzez limfę do wątroby, a w efekcie są wyrzucone z naszego ciała. Ta nowatorska strategia wykorzystuje naturalne procesy trwające w ludzkim organizmie. Zabieg nie powoduje bólu, bezpieczny oraz nie wymaga użycia żadnych narzędzi chirurgicznych. Po jakim czasie pojawiają się efekty? W zasadzie po pierwszej wizycie mamy szansę stracić prawie 2-4 cm w obrębie ciała. Żeby otrzymać jeszcze pozytywniejsze efekty musimy zrobić od 4 do 6 kuracji, stosować racjonalną dietę oraz spożywać prawie 2 litry wody bez CO2 dziennie. Po zabiegu w niektórych przypadkach może pojawić się zaróżowienie skóry, które zanika zawsze po kilkudziesięciu minutach.

Maximus – urządzenie do zadań specjalnych

Uzyskanie wspaniałego wyglądu nie wiąże się tylko z minimalizowaniem ilości niepotrzebnych kilogramów. Kanały telewizyjne, w jakich uczestniczą osoby z nadwagą, nie przedstawiają nam co w rzeczywistości ma miejsce ze skórą. A prawda jest taka, że traci ona sprężystość, uwidaczniają się wrzecionowate blizny, a niekiedy duże obszary opadłej skóry (zwłaszcza na brzuchu). Zamiast ścisłej diety trzeba skorzystać z urządzenia Maximus. Dzięki niemu mamy możliwość polepszyć zarys sylwetki i zarazem zadbać o skórę. Silna aktywizacja naskórka, skóry właściwej i mięśni zmniejsza liczebność komórek lipidowych, poprawia jędrność skóry, odświeża, poprawia krążenie krwi i redukuje zmarszczki. Zabieg musimy najczęściej powtórzyć od 3 do 4 razy, by uzyskać zadowalające rezultaty. Realizuje się je w dystansach od 2 do 4 tygodni.

Dzięki temu urządzeniu można ponadto zmniejszać zmarszczki dokoła ust i modelować owal twarzy. Tu kosmetyczka użyje niedużą głowicę, która precyzyjnie uderzy w źródło problemu. Natychmiast po pierwszej terapii daje się spostrzec zredukowanie zmarszczek oraz dobrze dostrzegalne policzki. W przypadku kiedy chcemy otrzymać spektakularny rezultat w wyjątkowo krótkim czasie, możemy wypróbować 6 zabiegów w dystansie 1 tygodnia.

Razem z z otyłością w niektórych przypadkach może towarzyszyć nam poczucie ciężkości stóp i opuchnięcia. Owa przypadłość jest powszechnie lekceważona w wywiadzie z lekarzem albo kosmetyczką (przed terapią). A tymczasem możemy się wyzwolić również od tego kłopotu. Dzięki Endermologii LPG bądź kuracji Icoone na pewno zmieni się nasz komfort życia. Ich działanie opiera się na usuwaniu płynów tkankowych oraz poprawieniu krążenia krwi w partiach objętych dyskomfortem. O wiele więcej informacji uzyskasz pod tym linkiem – Medycyna estetyczna

Strona używa cookies
Ok